Zločin

Obecný žánr seskupující všechny produkty se zločineckou tématikou, od krádeží přes mafii až po špionáž.

Dirty Secrets

Napsal uživatel Peekay dne 19.01.2009, 11:18
5
Průměr: 5 (3 hlasy)
2007
Detektívna hra pre jedného hráča a dvoch až štyroch GMov, v ktorej preskúmate špinavé uličky svojho rodného mesta

Korupcia, zrada, podvody a vraždy vo vašom meste. Preveďte jedného vyšetrovateľa zložitou pavučinou v hone za najťažšie uloviteľnou korisťou: pravdou... a možno budete sami prekvapení tým, čo nájdete. Hra obsahuje veľmi inovatívny spôsob, ako Vám umožniť hrať detektívku bez toho, aby bol vopred pripravený príbeh či známy páchateľ... zločiny Vám budú vznikať pod rukami samy priamo počas hry. Výsledkom sú zaujímavé príbehy o morálke a ľudských nedostatkoch.

Dračí Doupě II - Pirátská verze

Napsal uživatel Fafrin dne 15.05.2020, 12:36
0
Zatím nehodnoceno
2011
Zjednodušená pravidla pro snadný začátek

Zjednodušená pravidla pro snadný začátek.

Na 20 stranách jsou vysvětleny základní mechaniky bez složitějších manévrů či pravidel pro vybavení, tří základní povolání (nemagická) a náměr dobrodružství z prostředí pirátů a pašeráků.

Hry mocných

Napsal uživatel Fafrin dne 17.05.2020, 18:13
0
Zatím nehodnoceno
2013
Příručka pro postavy na vysoké úrovni - nová povolání, stovka zvláštních schopností, organizace, oddíly, bestiář a další.

Příručka nabízí náplň pro hrdiny, kteří již za sebou mají desítky dobrodružství a vystoupali vysoko na žebříčku moci - jak získat pozici, jak ji udržet a jak prosadit své cíle.

A také jak hrát takovou hru, jak vystavět mocnou postavu, stanovit motivace a cíle, zasadit ji vhodně do fungujícího světa a hledat dobrodružství hodná skupiny mocných postav.

Příručka nabízí desítku mocných mistrovských povolání a stovku zvláštních schopností pro tyto postavy. Nové herní mechaniky - nákazy, oddíly, organizace, válečné stroje.

Představen je také vzorový svět a několik ukázkových oddílů a bestií.