Tales from the Yawning Portal

Vložil(a) Markus dne 16.12.2020, 21:38
0
Zatím nehodnoceno
2017
Sborník oblíbených dungeonů z celé historie D&D ve verzi pro pátou edici

Sborník sedmi dungeonů z více než čtyřicetileté historie Dungeons & Dragons. Některé z nich jsou legendární, protože jimi prošly generace hráčů, jiné patří k nejoblíbenějším jeskyním své doby. Všechny jsou tu učesané a zkonvertované do páté edice D&D, ale nijak zásadně se od svých předloh neliší . Jsou to (včetně roku původního vydání):

  • The Sunless Citadel (2000) – Cesta do záhadného podzemí, ve kterém se zakořenilo zlo, a v temnotách kuje pikle hrůzný strom a jeho temný pasáček.
  • The Forge of Fury (2000) – Rozsáhlé trpasličí město, které před stovkami let podlehlo orkům, trollům a dalším nestvůrám.
  • The Hidden Shrine of Tamoachan, původně pod názvem Lost Tamoachan (1979) – V tropické džungli ruiny starodávného města a v něm stupňovitá pyramida. Co se skrývá pod ní?
  • White Plume Mountain (1979) – Pulpové procházení žaláře, kde jsou postavy hráčů najaty, aby z věhlasné sopky získaly tři „notoricky známé“ magické zbraně.
  • Dead in Thay (2014) – Sídlo zlého liche, smrtící podzemí plné pastí, příšer a jiných nástrah.
  • Against the Giants (1981) – Dobrodružství, ve kterém se postavy vydávají po stopách obrů, je samo kompilací tří ještě starších kusů z roku 1978: Steading of the Giant ChiefThe Glacial Rift of the Frost Giant JarlHall of the Fire Giant King.
  • Tomb of Horrors (1978) – Legendární dobrodružství Garyho Gygaxe, snad stejně slavné jako hra samotná. Smrtící pasťová jeskyně, ze které nikdo nevyvázne živý.
Kategorie produktu

Obsahuje tyto produkty

Průměrné hodnocení Název Vydáno Kategorie Jazyk
4
Hodnota
80.00
White Plume Mountain 1979 Dobrodružství Dobrodružství odehrávající se v nitru sopky, kde dobrodruzi pátrají po třech artefaktech