Assault on the Aerie of the Slave Lords

Vložil(a) Markus dne 07. 04. 2022, 22:42
0
Bez hodnocení
1981
Třetí díl čtyřdílné série, ve které dobrodruzi bojují proti otrokářům

Vzhůru do Drachengrabských hor! Vaše skupina dobrodruhů jde v patách loupeživým otrokářům. Stopa vás zavede hluboko do nepřátelských kopců. Motivováni předchozími úspěchy teď hledáte srdce otrokářské konspirace. Ale pospěšte! Musíte jednat rychle, než se otrokáři vzpamatují z vašich předchozích výpadů a zaútočí!

A3: Assault on the Aerie of the Slave Lords je třetí ze série čtyř dobrodružství, ve kterých se hráči utkají se silami otrokářů. Navazuje na A2: Secret of the Slavers Stockade (1981). Je určené pro dobrodruhy na 4. až 7. úrovni. V první části hrdinové pronikají sérií jeskyní (dungeon) do skrytého města, které se nachází v jícnu sopky. Druhá část se odehrává ve městě, které se skládá z necelých 70 popsaných lokací, a pokračuje výpravou do stok, které jsou opět pojaté jako dungeon. Děj vrcholí posledním dílem A4: In the Dungeons of the Slave Lords (1981).

Dobrodružství je původně turnajové, hrálo se v roce 1980 na setkání Gen Con XIII. Publikace se dočkalo v lehce rozšířené a reorganizované podobě.

Všechny čtyři tituly ze série „A“ později vyšly v přepracované podobě jako jeden supermodul A1-4: Scourge of the Slavelords (1986), který lehce upravuje jejich obsah a přidává spojující materiál mezi ně, aby na sebe děj lépe navazoval.

V nezměněné podobě vyšly všechny čtyři tituly jako součást pozdějšího sborníku A0–A4: Against the Slavelords (2013).

Kategorie produktu
Svět
Autoři
Vydavatel