Slave Pits of the Undercity

Vložil(a) Markus dne 05. 04. 2022, 23:41
0
Bez hodnocení
1980
První díl čtyřdílné série, ve které dobrodruzi bojují proti otrokářům

Je načase zastavit drancovníky! Už několik let jsou pobřežní města vypalována a pleněna silami zla. Vaše skupina dobrodruhů proto byla najata, aby zdroj těchto nájezdů vypátrala a zničila. Otrokáři totiž zajali už stovky dobrých mužů a žen a nikdo už o nich nic neslyšel!

A1: Slave Pits of the Undercity je první ze série čtyř dobrodružství, ve kterých se hráči utkají se silami otrokářů. Je určené pro dobrodruhy na 4. až 7. úrovni. Ti přicházejí do přístavního města Highport, kde se pod troskami chrámu nachází otrokářská skrýš. Ta je koncipovaná jako dva menší bojově orientované dungeony, každý o zhruba 20 popsaných místnostech. Děj volně pokračuje dobrodružstvím A2: Secret of the Slavers Stockade (1981).

Dobrodružství je původně turnajové, hrálo se v roce 1980 na setkání Gen Con XIII. Publikace se dočkalo v lehce rozšířené a reorganizované podobě.

Všechny čtyři tituly ze série „A“ později vyšly v přepracované podobě jako jeden supermodul A1-4: Scourge of the Slavelords (1986), který lehce upravuje jejich obsah a přidává spojující materiál mezi ně, aby na sebe děj lépe navazoval.

V nezměněné podobě vyšly všechny čtyři tituly jako součást pozdějšího sborníku A0–A4: Against the Slavelords (2013).

Kategorie produktu
Svět
Vydavatel