Secret of the Slavers Stockade

Vložil(a) Markus dne 06. 04. 2022, 22:50
0
Bez hodnocení
1981
Druhý díl čtyřdílné série, ve které dobrodruzi bojují proti otrokářům

Boj proti otrokářům pokračuje! Vaše skupina dobrodruhů přemohla otrokáře z Highportu, ale dozvěděla se o existenci další otrokářské skrýše. Rozhodli jste se tedy zaútočit. Mějte se však na pozoru! Jen ti nejnebojácnější dobrodruzi můžou doufat, že se jim podaří úspěšně změřit síly s otrokáři na jejich vlastní půdě.

A2: Secret of the Slavers Stockade je druhé ze série čtyř dobrodružství, ve kterých se hráči utkají se silami otrokářů. Navazuje na A1: Slave Pits of the Undercity (1980). Je určené pro dobrodruhy na 4. až 7. úrovni. Odehrává se v prvním patře a v podzemí pevnosti obehnané palisádou – každé patro je bojově orientovaný dungeon o zhruba 40 popsaných místnostech. Děj pokračuje dobrodružstvím A3: Assault on the Aerie of the Slave Lords (1981).

Dobrodružství je původně turnajové, hrálo se v roce 1980 na setkání Gen Con XIII. Publikace se dočkalo v lehce rozšířené a reorganizované podobě.

Všechny čtyři tituly ze série „A“ později vyšly v přepracované podobě jako jeden supermodul A1-4: Scourge of the Slavelords (1986), který lehce upravuje jejich obsah a přidává spojující materiál mezi ně, aby na sebe děj lépe navazoval.

V nezměněné podobě vyšly všechny čtyři tituly jako součást pozdějšího sborníku A0–A4: Against the Slavelords (2013).

Kategorie produktu
Svět
Vydavatel