In the Dungeons of the Slave Lords

Vložil(a) Markus dne
0
Bez hodnocení
1981
Čtvrtý díl čtyřdílné série, ve které dobrodruzi bojují proti otrokářům

Uvězněni v kobkách otrokářských pánů! Srdnatí dobrodruzi musejí nalézt cestu ven, vyzbrojeni pouze svou kuráží a důvtipem. Dokážou to ještě předtím, než obávaný Zemský drak všechno zničí?

A4: In the Dungeons of the Slave Lords je poslední ze série čtyř dobrodružství, ve kterých se hráči utkají se silami otrokářů. Navazuje na A3: Assault on the Aerie of the Slave Lords (1981). Je určené pro dobrodruhy na 4. až 7. úrovni. Zajaté postavy prchají bez vybavení a pomoci nejdřív z jeskyní pod sídlem otrokářů (menší dungeon o zhruba 20 lokacích) a posléze se dostávají do závěrečného střetnutí s pány otrokářů na jejich ostrově (přes 10 popsaných lokací).

Dobrodružství je původně turnajové, hrálo se v roce 1980 na setkání Gen Con XIII. Publikace se dočkalo v lehce rozšířené a reorganizované podobě.

Všechny čtyři tituly ze série „A“ později vyšly v přepracované podobě jako jeden supermodul A1-4: Scourge of the Slavelords (1986), který lehce upravuje jejich obsah a přidává spojující materiál mezi ně, aby na sebe děj lépe navazoval.

V nezměněné podobě vyšly všechny čtyři tituly jako součást pozdějšího sborníku A0–A4: Against the Slavelords (2013).

Kategorie produktu
Svět
Autoři
Vydavatel