Mindjammer (2e)

Mindjammer (2e)

Vložil(a) KDolecek dne 26.03.2021, 10:47
0
Zatím nehodnoceno
2014
Transhumanistické sci-fi přepracované pro Fate Core.

Mindjammer se odehrává v daleké budoucnosti. Ústředním tématem ja transhumanismus - překonání lidských limitů za pomocí technologie a jiných nástrojů. Úpravení humanoidi, vylepšená zvířata, synetitcké bytosti, myslící vesmírné lodě, to vše je postavám přístupno. Lidstvo posílalo kolonizační lodě do vesmíru po 10 000 let, dokud před 200 lety neobjevilo nadsvětelnou rychlost. Od té doby šíří Mindscape, sdílené vědomí lidstva získané skrze implantát, ale zatím se rozšířilo stěží na třetinu rozsahu, ve kterém existují lidské kolonie. Udržení Mindscape (neomezené úložiště dat, virtuální síť, komunikační kanál) je zodpovědností Mindjammer - lodí, které cestují mezi světy a Mindscape synchronizují.

Hra je pevně ukotvena ve Fate Core. Tvorbu postav rozšiřuje o Extras (rošíření postavy v tomto vesmíru - od chapadel po vlastní vesmírnou loď), pravidla pro mimozemské rasy a jejich tvorbu a pravidla pro technologie s téměř 300 příklady. 

Většina knihy, přes 300 stran je věnováno Vypravěči a všemu co by mohl potřebovat ať už obecně k vedení hry, k vedení Fate nebo konkrétně k Mindjammer vesmíru.

Ke hře není potřeba vlastnit Fate Core.

Mindjammer má také první edici založenou na Fate 3.0 (nemá v databázi vlastní anotaci)

Systém
Autoři
Vydavatel
The website encountered an unexpected error. Please try again later.
Error: Call to a member function id() on string in Drupal\statistics_counter\EventSubscriber\StatisticsCounterSubscriber::updateStatistics() (line 41 of modules/statistics_counter/src/EventSubscriber/StatisticsCounterSubscriber.php).