OSE Advanced Fantasy Referee's Tome

Vložil(a) Markus dne 11.08.2021, 18:20
0
Zatím nehodnoceno
2021
Verze soudcovských pravidel Old School Essentials rozšířená o prvky z AD&D 1e

Old-School Essentials s podtitulem „Advanced Fantasy“ je verze pravidel Old School Essentials rozšířená o prvky z 1. edice AD&D. Tím se liší od varianty Classic Fantasy, kterou tvoří jen „čistý“ obsah převzatý z Basic D&D. Pravidla Advanced Fantasy obsahují i veškerý obsah příruček Classic Fantasy, což znamená, že je zcela nahrazují.

Pravidla jsou rozdělená na dva svazky. Tento svazek, nazvaný Referee's Tome, uvádí vodítka pro sudího, rady pro vedení hry a především příšery, tabulky setkání, poklady a magické předměty. Arzenál sudího se ve verzi Advanced rozšířil o cca 120 nových nestvůr a 150 kouzelných předmětů.

Druhým svazkem základních pravidel ve verzi „Advanced“ je kniha hráčských pravidel Old-School Essentials Advanced Fantasy Player's Tome, obsahující kompletní herní pravidla, všechny rasy a povolání, magii, boj atd.

Hráči, kteří už vlastní příručky Classic Fantasy a nechtějí si kupovat nové knihy, které budou obsahovat z velké části totéž, si můžou místo sborníků Player's Tome a Referee's Tome koupit čtveřici pestrobarevných příruček, které obsahují jen nový obsah převzatý z AD&D a slouží jako rozšíření pro pravidla Classic Fantasy.

Kategorie produktu
Autoři
Vydavatel

Obsahuje tyto produkty

Průměrné hodnocení Název Vydáno Kategorie Jazyk
0
OSE Advanced Fantasy Monsters 2021 Rozšiřující příručka Rozšíření pro OSE Classic Fantasy obsahující nestvůry z AD&D
0
OSE Advanced Fantasy Treasures 2021 Rozšiřující příručka Rozšíření pro OSE Classic Fantasy obsahující poklady z AD&D