Dvanáct sošek Almiru

Vložil(a) KDolecek dne 16.03.2021, 10:45
4
Průměr: 4 (1 hlas)
1998
Svět a kampaň o zápasu mezi dobrem a zlem, původně pro DrD

Na ledových pláních a v tropických pralesech, v dračích slujích i výstavných palácích, v tisíci dobrodružství se láme osud světa: Kdo sjednotí dvanáct sošek Almiru ve své pravici? Kdo bude vládnout kontinentu? Ty nebo on?

Dvanáct sošek Almiru je modul pro Dračí doupě obsahující připravený kontinent (Almir) a kampaň (dvanáct sošek). Předpokládá se, že postavy na kontinentu zažívají mnohá dobrodružství nad rámec obsahu modulu a s tím, jak sílí, zároveň získávají informace o ústředním zápasu sil dobra a zla a vstupují do něj. Příručka je psána pro družiny, které se pokusí tento zápas zvrátit ve prospěch dobra, opačný směr by vyžadoval úpravy.

Modul obsahuje faktografické informace o Almiru včetně souhrnu historie, politické situace a jednotlivých frakcí, několik mechanických úprav oproti klasickému Dračímu doupěti, záplatku základního tažení, mapy světa i jednotlivých lokací a bestiář. Popisné texty jsou doprovázeny náměty na dobroduržství.

Dvanáct sošek Almiru bylo sice vydáno jako modul pro Dračí doupě, ale ve své podstatě je přenositelný i do jiných fantasy her. Stejně tak jsou využitelné i plánky jednotlivých paláců, jeskyní a dalších sídel.

Určeno po hru
Kategorie produktu
Vydavatel