Ragnarök Gambit, the

Vložil(a) KDolecek dne 13.03.2021, 12:26
0
Zatím nehodnoceno
2007
Ukázkové dobrodružtví z Scion: Demigod(1st edition).

The Ragnarök Gambit začíná poté, co Scioni ztratili kontakt se svými božskými rodiči. Loki, se kterým se setkali na konci The Long Road to Heaven se s nimi chce sejít na Islandu a postavy se za ním vydávají, doufajíc, že má odpovědi k tajemství mlčících bohů. Na cestě na Island jsou ale odklonění z cesty a skončí na ostrově Kirké. Tam zjistí, že i ostatní Scioni ztratili kontakt se svými rodiči a aby se dostali do Overworld, jejich domova a zjistili co se děje, musí nejprve překonat nástrahy Podsvětí. Tato cesta je přivede do ztracené Atlanidy a do konfliktu s Shinsengumi, skupinou Scionských zrádců, se kterou se utkaji už v The Long Road to Heaven, a s jejich Titánským patronem Mikaboshi. Podaří se postavám zastavit plán Shinsengumi, zachránit podsvětí Atlantidy a zjistit, proč se bohové odmlčeli?

Připravené dobrodružství obsažené v příručce Scion: Demigod. Skládá se ze 14 scén ve třech aktech a každá scéna má uvedenou přepokládanou náročnost pro fyzické, mentální a sociální výzvy.

The The Ragnarök Gambit je druhé ze tří dobrodružství, které demonstrují jednotlivé stupně moci postav (Hero, Demigod, God) a zároveň tvoří společný příběh volně rozesetý do delší kampaně. Předchází The Long Road to Heaven ze Scion: Hero a navazuje Titanomachy ze Scion: God.

Příručka neuvádí, kdo z autorů pracoval konkrétně na The Ragnarök Gambit.

Určeno po hru
Kategorie produktu
Vydavatel

Je obsaženo v těchto produktech

Průměrné hodnocení Název Vydáno Kategorie Jazyk
0
Scion: Demigod (1e) 2007 Základní pravidla Druhá ze základních příruček pro 1. edici hry Scion, pravidla pro polobohy