Highway to Hell

Vložil(a) KDolecek dne 13.03.2021, 16:14
0
Zatím nehodnoceno
2009
Druhé dobrodružství pro Scion: Ragnarök.

Highway to Hell začíná rutiní trochou heroismu, po které obdrží návštěvu od Odinova havrana Hugina se zoufalým poselstvím: Baldur byl zavražděn a jeho vrah uprchl na Midgard. Odin jim přikazuje vraha, Hoda, slepého boha noci a zimy, najít a pomstít Baldurovu smrt. Tak jsou postavy Osudem vtaženy do Baldurovy posmrtné ságy. Jejich dalším krokem by měla být cesta do Helhaimu, prosit o Baldurovo vzkřísení. Tato cesta veda mezi dvěma flotilami v Severním moři, které jsou připraveny rozpoutat nukleární válku, jak Fimbulvetr ničí pouta cti a loajality mezi smrtelníky a zplozenci Titánu, infiltrovaní do námořnictva situaci jen zhoršují. Poté co postavy překonají tuto překážku a dostanou se přes jotunheimské obry u vstupu do podsvětí, dostanou se konečně do Síně Hel a naleznou Baldura. Ten jim poví pravdu o své smrti a nabídne jim zbraň s mocí změnit výsledek Ragnaröku. Osud ještě Sciony neuvěznil v předpovězené zkáze a ačkoliv nemohou zachránit Aesir, mohou zachránit sebe a Midgard. Ve finále se bozi pokusí o Baldurovo vzkříšení, jen aby čelili odporu z nečekaného zdroje, někoho kdo nechce zůstat v říši Hel bez Baldura.

Dobrodružství se skládá ze 10 scén ve třech aktech a každá scéna má uvedenou přepokládanou náročnost pro fyzické, mentální a sociální výzvy.

Highway to Hell je druhé ze tří dobrodružství v rámci Scion: Ragnarök. Navazuje na The Coming of Winter a předchází Twilight of the Gods

Příručka neuvádí, kdo z autorů pracoval konkrétně na Highway to Hell.

Určeno po hru
Kategorie produktu
Vydavatel

Je obsaženo v těchto produktech

Průměrné hodnocení Název Vydáno Kategorie Jazyk
0
Scion: Ragnarök 2009 Rozšiřující příručka Ragnarök jako apokylaptický scénář pro Scion (1st edition)