Titanomachy

Vložil(a) KDolecek dne 13. 03. 2021, 13:38
0
Bez hodnocení
2008
Ukázkové dobrodružtví z Scion: God (1st edition)

Titanomachy je volnější než předchozí připravená dobrodružství a nejvíc z nich se prakticky jedná o přípravu pro kampaň než samostatné dobrodružství. V prvním aktu mají postavy své individuální scény, které ukazují jejich zapojení do probíhající války mezi jejich pantheonem a nepřátelským Titánem. V druhém aktu jsou svedeni dohromady, aby zjistit pro Titáni využili velké množství svých zdrojů ve zdánlivě nelogickém útoku. Ve třetím aktu se postavy vydávají do protiútoku s cílem zajmout avatary jednotlivých Titánů. Ve čtvrtém aktu se postavy pokouší o ukončení války spoutáním Titánů do jejich nového vězení.

Připravené dobrodružství obsažené v příručce Scion: God. Skládá se ze 15 scén ve čtyřech aktech a každá scéna má uvedenou přepokládanou náročnost pro fyzické, mentální a sociální výzvy.

Titanomachy je třetí ze tří dobrodružství, které demonstrují jednotlivé stupně moci postav (Hero, Demigod, God) a zároveň tvoří společný příběh volně rozesetý do delší kampaně. Navazuje na The Long Road to Heaven ze Scion: Hero a The Ragnarök Gambit ze Scion: Demigod.

Příručka neuvádí, kdo z autorů pracoval konkrétně na Titanomachy.

Určeno po hru
Kategorie produktu
Vydavatel

Je obsaženo v těchto produktech

Průměrné hodnocení Název Vydáno Kategorie Jazyk
0
Bez hodnocení
Scion: God (1e) 2008 Základní pravidla Třetí a poslední ze základních příruček pro 1. edici hry Scion, pravidla pro bohy