Lost City, the (OAR)

Vložil(a) Markus dne 29. 07. 2021, 11:53
0
Bez hodnocení
2020
Remake známého pulpového dobrodružství ve ztraceném městě pod pyramidou

Ztraceni v dunách nekonečné pouště! Vaše skupina se v písečné bouři oddělila od karavany a narazila na starodávné rozvaliny města pohřbeného pískem. Jen jedna stavba, výrazná stupňovitá pyramida, ční nad písečné duny a vybízí k průzkumu. V jejích zaprášených síních musejí čekat nevýslovné poklady. Ale co je ještě důležitější – zoufale potřebujete vodu, jídlo a úlevu před neúprosným sluncem. Bez těchto základních zásob podlehne vaše skupina nikoli nějaké žravé nestvůře, ale nelítostnému prostředí.

Série Original Adventures Reincarnated přináší přetisky legendárních dobrodružství pro staré edice D&D a jejich revize v konverzi pro pátou edici.

Kniha OAR4: The Lost City obsahuje kvalitní sken starého vydání The Lost City v původní podobě. Druhá část knihy pak obsahuje jeho remake a výrazné rozšíření pro D&D 5e. Zatímco původní dobrodružství mělo detailně popsaná jen horní patra a v těch spodních dávalo jen inspiraci a náměty začínajícímu DMovi, který měl dál tvořit sám, nový remake je kompletní rozsáhlé podzemí, včetně popisu ztraceného města, pater pod ním i podrobně rozpracovaných frakcí. Nové dobrodružství tak dosahuje rozměrů regulérního megadungeonu. Je určené pro postavy na 1. až 7. úrovni.

Určeno po hru
Kategorie produktu
Svět
Vydavatel