Adventures in Tehuatl

Vložil(a) HeadShot dne 30. 05. 2023, 19:26
0
Bez hodnocení
2020
Sbírka pěti dobrodružství na ostrově Tehuatl

Adventures in Tehuatl je bezmála 200stránkový sborník pěti dobrodružství odehrávající se na ostrově Tehuatl ve světě The Lost Lands: The Re-education of Coyotl, Gargoyle Pet Semetary, Seven Year Harvest, Rider on the Storm a Daughter of the Drowned Serpent. Dále obsahuje nové nestvůry, kouzla, předměty atd.

  • The Re-education of Coyotl, jehož autorem je Tom Knauss, je dobrodružství pro 4 hráče na 5.–10. úrovni a je ideální hrát jako úvod do prostředí ostrova Tehuatl. Nový zlý pán místní školy a jeho nohsledi používají krvelačné bestie k ohrožování okolí.
  • Gargoyle Pet Semetary, jehož autorem je Rob Manning, je dobrodružství pro 4 hráče na 5.–10. úrovni. Dobrodruhy zavede do pohoří Tepepan v centrální oblasti ostrova. Hráči brzy zjistil, že chaos ve vesnici Alataq nezpůsobují pouze splašení chrliči, ale mnohem větší zlo.
  • Seven Year Harvest od Tima Hitchcocka je dobrodružství pro 4 hráče na 5.–10. úrovni. Hráči musí cestovat do Velké prázdnoty, která sousedí s Říší mrtvých, aby získali zpět duši mladého chlapce a zvrátili strašlivou kletbu, která byla seslána na malou vesnici v lesním regionu Cuahtla.
  • Rider on the Storm od Roba Manninga, je dobrodružství pro 4 hráče kolem 12. úrovně. Družina se dostane na území lidu Poqoza a na travnatých pláních Caxalli se utkají s obávanou postavou jménem Storm Rider a také s bytostí z jiného světa, která ohrožuje celý tamní lid s přáním podmanit si je.
  • Daughter of The Drowned Serpent, jehož autorem je Tim Hitchcock, je dobrodružství pro 4 hráče na 11.–16. úrovni. Družina musí vyšetřit vyplenění několika vesnic lidu Poqoza. Útoky se zdají být iniciovány sousedním městským státem s názvem Mactli. Ti ale odmítají jakoukoli roli. Nastane válka?
Kategorie produktu
Série
Vydavatel