Scion: Hero (1st edition)

Scion: Hero (1st edition)

Vložil(a) KDolecek dne 13.03.2021, 10:02
0
Zatím nehodnoceno
2007
Úvodní příručka hry Scion obsahující pravidla pro tvorbu postav, potomků bohů, a úvod do prostředí hry.

Scion: Hero zahajuje řadu Scion, hru na potomky starověkých bohů v moderním světě. Příručka obsahuje základní zákonitosti světa, mechaniky hry, šest panteonů nabízející více než padesát bohů a šest ukázkových Scionů. Titáni jsou představeni jako ústřední nepřátelé hry, ale na hrdinské úrovni postavy zatím zápasí s jejich slabšími služebníky, ale také prostě se smrtelníky, před kterými by měly zachovat tajemství jejich světa.

Mechaniky hry se snaží zkombinovat vlastnosti obyčejného smrtelníka (atributy, dovednosti, zkušenosti) a nadpřirozené bytosti (nadlidské posílení schopností, magické schopnosti, božské artefakty a dary). Zároveň obsahují i nástroje pro vytváření příběhu jako určení archetypální povahy postavy (Pedagog, Fanatik, Vizionář...) a Ctnosti panteonů, kterých by se měl Scion držet, pokud chce být se svou božskou rodinou zadobře (Odvaha, Povinnost, Harmonie...). Už od počátku se pracuje s myšlenkou, že bozi jsou sice bytosti obrovské moci, ale zároveň vězni Osudu a vlastního mýtu, což postavy jako jejich potomci pociťují čím dál tím více s vlastní rostoucí mocí.

Příručka obsauje dobrodružství "The Long Road to Heaven". V něm je představen příběh pokračující v navazujících příručkách, který obsahuje i vzorové Sciony a demonstruje možný vývoj postav.

 

 

Určeno po hru
Kategorie produktu
Vydavatel
The website encountered an unexpected error. Please try again later.
Error: Call to a member function id() on string in Drupal\statistics_counter\EventSubscriber\StatisticsCounterSubscriber::updateStatistics() (line 41 of modules/statistics_counter/src/EventSubscriber/StatisticsCounterSubscriber.php).