Prokletý srub

Vložil(a) Perthorn dne 27.06.2020, 20:15
4
Průměr: 3.7 (3 hlasů)
2018
Pohádkově groteskní a investigativní dobrodružství

Vsaďte sa, vy hrdinové, že v mojim srubu na palúčku nepřečkáte, dokaváď táhlencta kokrhavá beštyja natřikrát slunko nepřivitá! Chajdu si pak kludně možete nechať, ale fčil mi sem postavte flašu Žábovice!

Postavy po úmorném putování podzimní krajinou dorazí do malinké vesničky Luková. V “Krčmě u Hubenýho obra“ je místní ožrala Vrzal vyzve k sázce, že dobrodruzi nepřečkají tři noci v jeho srubu, kde údajně straší. Družina může pátrat, co je na těch povídačkách pravdy. Odměnou jim má být ideální úkryt před přicházející zimou.

Pohádkově groteskní a investigativní dobrodružství stavějící před hráče závěrečné dilema.

Určeno po hru
Kategorie produktu

1

ID "Karmína" které dává 5* je prokazatelně falešný profil kontrolovaný Tirusem (autorem DH), nebo některým z jeho PR minionů.

------------------------

Člověka vždycky potěší sofistikovaný humor (pan Vrzal, skřítek Sakrifix...) - příslib kvalitní zábavy.

Jinak to je další klasické vesnické nudno-fantasy. Celá storka je vlastně naprosto o ničem a jen se snaží být gagově vtipná (na pozadí osobní lidksé tragédie - jakože ne že by mi to vadilo, ale na tom mixu v kombinaci se špatným provedením je něco... esteticky nevkusného). Takže užijte si hon na stupidního skřítka na pozadí osobní tragédie místního vesnického alkoholika. Pocestě se budete moct střetnout s nabarvenou krysou.

Ach jo, fakt.

 

5

Dobrodružství se odehrává v lesích okolo malebné vesničky Luková, kde vybarvuje několik velmi dobře napsaných postav (těžil jsem z nich ještě několik příběhů). Při průzkumu lesů přichází zpomalení a je potřeba hráčům rychle dávkovat vodítka vedoucí k velkému finále. Z mého hlediska ale nebude mít problém dobrodružství úspěšně splnit ani družina naprostých nováčků. A hlavní odměna je perfektní pro začínající hrdiny.

Trochu problematické může být dělení hráčů mezi srub a vesnici a několik z posledních pasáží, jejichž hraní závisí čistě na pečlivosti a štěstí družiny.

Dobrodružství dává hromadu skvělých možností k jednoduchému ale skvělému roleplayi.