Touch of Death

Vložil(a) Markus dne 30. 08. 2021, 10:17
0
Bez hodnocení
1991
Hororové pouštní dobrodružství s tématikou mumií

Mlhy Ravenloftu vás opět obklopují. Když si uvědomíte, kam vás odnesly, je už pozdě. Nacházíte se v planoucí poušti Har'Akir, kde nic není, jak se zdá. Poušť je mocný protivník, ale probouzí se v ní prastaré zlo, takže počasí je vaše poslední starost. Svrasklé ruce se prodírají ven ze ztrouchnivělých zábalů a vás nic nedokáže uchránit před dotekem smrti...

RA3: Touch of Death je 32stránkové dobrodružství ze světa Ravenloft pro postavy na 3. až 5. úrovni. Zavede hráče do pouštní domény Har'Akir, která ze všeho nejvíc připomíná starověký Egypt. Inteligentní mumie, oživená temnou magií, zde korumpuje místní vesničany a pokradmu si vytváří armádu nemrtvých.

Jde o závěrečný díl první trilogie dobrodružství z Ravenloftu, RA - Ravenloft Adventures.

Dobrodružství je zároveň součástí propojené série Grand Conjunction, která vyvrcholí změnou celého světa. Zmatečné je, že dobrodružství v tomto příběhu se kvůli příliš rozdílnému určení úrovní nedají hrát v pořadí, v jakém vycházela. Podle tradičního fanouškovkého přeskládání by tento díl byl druhým v pořadí. Navazuje na Night of the Walking Dead (1992) a pokračuje do Feast of Goblyns (1990).

Kategorie produktu
Svět
Autoři
Vydavatel

Překlad

Přeložený název Přeloženo Seřadit vzestupně Překladatel Vydavatel Jazyk překladu
Doteky smrti 2001 Declon Čeština Odkaz