Temple of Elemental Evil, the (OAR)

Vložil(a) Markus dne 24. 09. 2021, 14:53
0
Bez hodnocení
2021
Revize a rozšíření známého dungeonu v chrámu živelného zla

Vesnice Hommlet opět vzkvétá. Před mnoha lety tato osobitá víska málem podlehla obrovskému zlu z blízkých krajů. Nedaleký Chrám živelného zla, výspa nevídaného zla, však byl po velkém boji poražen a jednou provždy zničen... nebo snad ne?

Série Original Adventures Reincarnated přináší přetisky legendárních dobrodružství pro staré edice D&D a jejich revize v konverzi pro pátou edici.

OAR6: The Temple of Elemental Evil je krabice tvořená dvěma knihami. Ty obsahují kvalitní skeny původních dobrodružství T1: Village of Hommlet a T1–4 Temple of Elemental Evil spolu s rozhovory, historickými texty, komentáři a rozbory herních designérů. Druhou částí je kompletní konverze a přepracování těchto dobrodružství pro D&D 5e. Nejde jen o konverzi, ale i rozšíření: nová verze obsahuje další herní materiály, například rozšířenou vesnici Nulb nebo kompletně popsané uzly Chrámu živeného zla.

Určeno po hru
Kategorie produktu
Svět
Vydavatel

Obsahuje tyto produkty

Průměrné hodnocení Název Vydáno Kategorie Jazyk
0
Bez hodnocení
Temple of Elemental Evil, the 1985 Dobrodružství Legendární rozsáhlé dobrodružství o boji proti živelnému zlu
3
Průměr: 3 (1 hlas)
Hodnota
60.00
Village of Hommlet, the 1979 Dobrodružství Klasické fantasy dobrodužství odehrávající se ve vesnici a blízke tvrzi, obývané služebníky povstavajícího zla