Temple of Elemental Evil, the (OAR)

Vložil(a) Markus dne 24.09.2021, 14:53
0
Zatím nehodnoceno
2021
Revize a rozšíření známého dungeonu v chrámu živelného zla

Vesnice Hommlet opět vzkvétá. Před mnoha lety tato osobitá víska málem podlehla obrovskému zlu z blízkých krajů. Nedaleký Chrám živelného zla, výspa nevídaného zla, však byl po velkém boji poražen a jednou provždy zničen... nebo snad ne?

Série Original Adventures Reincarnated přináší přetisky legendárních dobrodružství pro staré edice D&D a jejich revize v konverzi pro pátou edici.

OAR6: The Temple of Elemental Evil je krabice tvořená dvěma knihami. Ty obsahují kvalitní skeny původních dobrodružství T1: Village of Hommlet a T1–4 Temple of Elemental Evil spolu s rozhovory, historickými texty, komentáři a rozbory herních designérů. Druhou částí je kompletní konverze a přepracování těchto dobrodružství pro D&D 5e. Nejde jen o konverzi, ale i rozšíření: nová verze obsahuje další herní materiály, například rozšířenou vesnici Nulb nebo kompletně popsané uzly Chrámu živeného zla.

Svět
Kategorie produktu
Vydavatel

Obsahuje tyto produkty

Průměrné hodnocení Název Vydáno Kategorie Jazyk
0
Temple of Elemental Evil, the 1985 Dobrodružství Legendární rozsáhlé dobrodružství o boji proti živelnému zlu
3
Hodnota
60.00
Village of Hommlet, the 1979 Dobrodružství Klasické fantasy dobrodužství odehrávající se ve vesnici a blízke tvrzi, obývané služebníky povstavajícího zla