Peril on the Purple Planet

Vložil(a) Markus dne 07.04.2021, 09:07
0
Zatím nehodnoceno
2015
Dobrodružství a minisvět, které postavy přenesou na umírající planetu divochů, pouští a hub

Purpurová planeta: kde kmeny divochů vedou nekonečnou válku ve svitu umírajícího slunce. Kde pustinám vládnou mocní červi, prastarými kryptami sviští poryvy zkaženého větru a ve zhoubném světle se daří houbovým lesům. Kde jsou k nalezení prastaré technologie... i rychlá smrt. Vaše přežití závisí na bystrém úsudku a silné čepeli. Stanete se dobyvateli této mimozemské země? Nebo padnete pod náporem inkoustově černých smrtipaprsků a zařadíte se mezi mrtvoly, jimiž jsou pustiny Purpurové planety poseté?

Peril on the Purple planet je návrat do dob, kdy sci-fi a fantasy byly ještě jedním společným žánrem brakové fantastiky. Jádrem je dobrodružství, které postavy přenese na cizí planetu, odkud se budou snažit dostat zpět. K němu je v krabici přiloženo několik dalších sešitů pro ty, kteří by na Purpurové planetě chtěli strávit víc času. Krabice obsahuje:

  • Peril on the Purple Planet (32 stran): samotné dobrodružství, cestování po hexové mapě, konfliktys kmeny divochů a hledání krystalu, který postavy dokáže přenést zpět domů.
  • Purple Planet Companion (64 stran): příručka pomáhající rozšířit Purpurovou planetu na samostatný herní minisvět. Představuje další lokace, zápletky, podrobnosti o divošských kmenech, nová pravidla pro povolání a magii v DCC, nestvůry, technologické poklady...
  • Escape From the Purple Planet (12 stran): doplňkové dobrodružství („funnel“) pro postavy na 0. úrovni.
  • Lost Tombs of the Ancients (24 stran): šest menších kobek, hrobek a bunkrů pro umístění do mapy Purpurové planety.
  • Zástěnu pro Sudího a řadu dalších doplňků, map, ilustrací pomůcek pro hráče.

Pro Purpurovou planetu později vyšlo několik dalších samostatných dobrodružství.

Kategorie produktu
Vydavatel