Desert Moon of Karth

Vložil(a) kin dne
0
Bez hodnocení
2021
Vesmírný sandbox s westernově hororovou tématikou

„Vždycky jsem miloval poušť. Usedneme na pískový přesyp... Nevidíme nic... Neslyšíme nic... A přece něco září v tichu…“ – Antoine de Saint-Exupéry

Pouštní Měsíc Karth je vesmírné westernové sandboxové dobrodružství pro sci-fi RPG Mothership, inspirované Dunou, Firefly, Vetřelcem, Johnem Carterem z Marsu, Cowboyem Bebopem, Temnou věží, špageti westerny a moderními dobrodružstvími, jako jsou Hot Springs Island, A Pound of Flesh, Ultraviolet Grasslands nebo Slumbering Ursine Dunes.

Karth je malý měsíc pokrytý stolovými horami, nacházející se na okraji známé galaxie. Jediná cesta na něj je skrz prastarý vesmírný výtah, který vede do raketově se rozrůstajícího městečka Larstown; místa obklopeného nebezpečnou a prapodivnou pustinou. Hráči se tu můžou pokusit těžit zkostnatělé mimozemské ostatky, aby žili navěky. Nebo se stanou nedobrovolnými dárci orgánů. Možná prozkoumají pískem zasypané ruiny. Zkusí ulovit děsivou Pískoliheň. Projedou se na velbloudech mezi dunami. Nebo vypijí tolik whiskey, až zapomenou, jak se jmenují. Dobrodružství na krásně ilustrovaných 52 stranách obsahuje:

  • 10 detailně popsaných a nebezpečných lokací pro prozkoumání. Například hřbitov lodí, velbloudí ranč, organickou korálovou jeskyni a dekadentní roztříštěnou věž.
  • Mapu měsíce a pravidla pro navigaci po něm ve stylu point crawlu.
  • Popsané město Larstown i s mapou, drby, cizími postavami, možnými nabídkami práce a se spoustou skvělých podniků.
  • 4 nestálé frakce, se kterými mohou hráči interagovat: nesmrtelní žneci orgánů, kmenoví ochránci zmizelého parku, vyhynulé (?!) korálové bytosti a prospektoři a kolonisti z Larstownu.
  • Vyvíjející se náhodná setkání beroucí ohled na to, jestli je den/noc (a noc zde může trvat týdne v kuse).
  • Plejádu náhodných k10 tabulek pokrývající takové věci jako děsivé modlitby, podivnou technologii, náhodné drogy nebo požadavky na orgány.
  • Pravidla pro lov Pískolihně a možnost projít si jednu zevnitř.
  • Tři popsané kobky i s mapou, 8 nových kreatur, temná tajemství věčného mládí a mnohem víc.
Určeno po hru
Kategorie produktu
Autoři