Crypt of the Mellified Mage

Vložil(a) Markus dne 21. 08. 2020, 20:00
0
Bez hodnocení
2020
Sborník čtyř dobrodružných míst od tvůrců z old-school komunity

Svatyně časočerva, osvětlená rozteklými svícemi, stále páchne po spálených obětinách a vzduchem ještě poletuje sádrový prach, když rozmlátíte mozaiku vyobrazující zázračného léčitele, který ošetřoval rány medovým dotykem – oči se rozjasňují, zchřadlé končetiny ožívají, mrtví vystupují z hrobů a tančí okolo něj. Mozaika se drolí pod vašimi neoblomnými údery a odhaluje zčernalé dveře zdobené obrázkem včely. Vzduch za nimi je zatuchlý, ale nese se jím náznak hnilobného pachu zkaženého masa a ještě cosi zvláštního, cosi květinového...

Crypt of the Mellified Mage (Krypta mága na medu) je sborník čtyř dobrodružných míst v žánru sword & sorcery pro Zapovězené země, napsaných vyhlášenými autory z oldschoolové scény. Jsou to:

  • Crypt of the Mellified Mage / Krypta mága na medu, kobka plná kapajícího medu a divných hmyzáků, napsala Fiona Maeve Geist (Mothership)
  • The Firing Pit of Llao-Yutuy / Výpalová pec LLaa Jutuje, kouzelné místo, kde mistr vytváří nejkrásnější keramiku světa, ale jen za dostatečnou cenu, napsal David McGrogan (Yoon-Suin)
  • Temple of the Six-Limbed Lord / Chrám pána šesti končetin, chrám opičího krále zmítaný bojem o moc nad jeho věřícími, napsal Zedeck Siew (A Thousand Thousand Islands)
  • The Dream-Cloud of E’lok Thir / Snový mrak z E’lok Thir, závratný výlet do mysli šíleného mága, napsal Adam Koebel (Dungeon World)
Kategorie produktu