Armory

Vložil(a) Aegnor dne 19.02.2021, 21:38
5
Průměr: 5 (2 hlasy)
2006
Zbraně, vojenská technika a příslušná pravidla

Rozšiřující příručka pro Chronicles of Darkness věnující se zbraním, doplňkům a armádním vozidlům a jak s nimi realisticky pracovat. Zároveň tato kniha obsahuje nové pravidlové možnosti pro postavy s vojenským výcvikem.

Kategorie produktu
Vydavatel

5

Nutnost pro všechny, kteří zbraním vlastně až tak dobře nerozumí, ale chtějí hrát experty v oboru. Zároveň je tato kniha výborný doplněk pro Huntery, militantní vlkodlačí smečky, mortály ve vojenském prostředí (v kombinaci s Dogs of War) apod.

Ano, v této knize jsou tabulky, a spousta zbraní, a merity pro pravidlové vyjádření toho, v čem je postava dobrá. A ty věci jsou určitě fajn. Ovšem největší síla je v popisech a informacích okolo.

5

Armory je ukázka toho, jak má vypadat příručka s rozšiřujícím gamistickým obsahem - nejde totiž zdaleka jen o tabulky nového vybavení a zbraní a munice a o popisy meritů. Naopak - ty tam sice jsou, ale skoro jakoby jen mimochodem.

Armory je roleplayingové rozšíření, které hráčům ozbrojených postav vysvětlí, jak se se zbraněmi zachází, aby mohly své postavy hrát a popisovat jako schopnější a věrohodnější. Je to také rozšíření, které vám nedodá jen merity např. bojových umění, ale hlavně vám vysvětlí, jak takové merity tvořit postavám na míru.

A, samozřejmě, taky vám dodá nové bouchačky a munici a merity.

V podstatě - kdyby byl tohle standard podobných příruček pro všechny RPG vydavatele všech RPG, pak by všichni hráči byli mnohem šťastnější.