Zlatá pavučina

Vložil(a) Milosh1 dne 24. 11. 2020, 17:48
4
Průměr: 3.7 (3 hlasů)
2002
Modul světa Asterion pojednávající o obchodu, městech a zlodějích

Rozšiřující modul pro svět Asterion zabývající se obchodem a životem v městech: právem, soudnictvím, zloději, pašeráky, bankami, peněžnictvím.

Budete-li chtít, můžete navštívit některé z doupat neřesti, dát se najmout jako lodní dělník, nosič nákladu, vyvolávač na tržišti nebo dokonce jako katův pacholek a budete vědět, kolik vám to hodí. A že na penězích není nic moc zajímavého a akčního? Jen zkuste třeba v Erinu ukrást někomu jeho měšec. Nebo na moři někomu přepadněte loď s nákladem koření. A jestli se vám i tohle zdá málo, ponořte se znovu do hlubin a zkuste si uzurpovat plantáž raísi. Že to je něco jiného? Samozřejmě, že není! Vždyť je to všechno o penězích, o zisku a ušlém zisku!

Obsah modulu:

  • Hlavní text  (100 stran) – text je rozdělený do čtyř hlavních kapitol s různými tématy. Ráno – hlavní téma obchodníci. Poledne – hlavní téma právo a soudy. Večer – hlavní téma ekonomika. Noc – hlavní téma zloději.
  • Klíč bytostí astrálních (24 stran) – strážci a sběrači pokladů
  • Obří jeskyně  (40 stran) - dobrodružství pro DrD.
  • Aplikace pravidel DrD 1.6 (12 stran) - popis reálií z tohoto modulu pomocí pravidel Dračího doupěte(Aplikace pro Dračí doupě plus je volně dostupná na webu autorů.)
  • Doplňky: 8 kartiček mincí a platidel, obal s ceníkem, barevná mapa A2 všech oblastí
Kategorie produktu
Svět
Vydavatel

Obsahuje tyto produkty

Průměrné hodnocení Název Vydáno Kategorie Jazyk
0
Zatím nehodnoceno
Obří jeskyně 2002 Dobrodružství Snové uvěznění v jeskyni, ze které musí dobrodruzi najít cestu ven Čeština