Wicked Ones, The

Vložil(a) Mag dne 30. 07. 2022, 09:47
0
Bez hodnocení
2020
Hra v enginu Forged in the Dark, ve které hráči přebírají role monster v dungeonu

Wicked Ones je Forged in the Dark hra o skupině fantasy monster stavících si vlastní dungeon, pořádajících nájezdy na okolí a plnících zlotřilé plány svého pána. Je inspirovaná počítačovou hrou Dungeon Keeper. Hráči se ujímají role nestvůr, snaží se naplňovat zlotřilé plány svého pána a úspěšně terorizovat okolí dungeonu. Jejich činy přitom lákají pozornost dobrodruhů. Dokážou nevyhnutelný nápor dobrodruhů odvrátit?

Hra používá engine Forged in the Dark. Obsahuje pravidla pro nájezdy a drancování, rituály, pasti, odkryté záhady hluboko v podzemí, jednotlivé místnosti dungeonu, obyvatele dungeonu a mnoho dalšího. Součástí hry je postupné stavění vlastního dungeonu napříč kampaní. 

Hra je dostupná ve dvou dílčích verzích: bezplatné verzi (2021), která obsahuje vše potřebné k hraní, a deluxe verzi (2020), která představuje další prostředí pro hraní, přidává další typy hratelných monster, digitální pomůcky a generátor dungeonu pro hraní v jiných hrách nebo pro jednorázové hry o bránění svého domova.

Vydavatel