Uncaged: Faces of Sigil

Vložil(a) Markus dne 03. 01. 2021, 14:51
4
Průměr: 4 (1 hlas)
1996
Sborník zajímavých nehráčských postav a skupin působících v Sigilu

Sborník více než 40 zajímavých nehráčských postav a skupin působících v Sigilu, ústředním městě světa Planescape. Jednotlivým postavám je věnováno vždy několik stran, na kterých je popsána nejen jejich osobnost a herní statistiky, ale taky různé cíle a motivace. Některé záznamy obsahují i popis související lokace. Příručka střídá různé styly, někdy používá klasický herní popis, jindy formát rozhovoru nebo osobního vyprávění.

Kategorie produktu
Svět
Autoři
Vydavatel

4

Pokud hrajete kampan odehravajici se v Sigilu, tak bych nevahal tuhle neprilis znamou prirucku oznacit jako "must have". Neni to vlastne nic vic nez sbirka zhruba 40 NPC - ale jsou opravdu vyborne. Jsou zvlastni, barvita a kazda jina - takovehle vam generator mestskych NPC nevygeneruje. Maji vlastni motivy a agendy a pro Sigilskou kampan je tahle kniha plna potencionalnich spojencu, nepratel i hacku pro dobrodruzstvi.

Sbirka je opravdu ruznoroda - od pratelskeho yugolotha provozujiciho obchudek s magickymi kuriozitami, pres dabuse zavrhnuteho Pani Bolesti, elfa, co krade zivoty jinym pro prodlouzeni toho sveho az po sileneho modrona, ktery si o sobe mysli, ze je slaad.

Slabinou je samozrejme velke navazani NPC na Sigil a svet Planescape, takze pouzitelnost v jine kampani je silne omezena, ale z mnoha rozsireni pro Planescape tohle povazuju za jedno z tech nej.