Star Wars

Vložil(a) Markus dne 11.06.2020, 00:24
Svět, ve kterém se odehrává světoznámá vesmírná opera Hvězdné války

„Hvězdné války“ se poprvé objevily v 80. letech ve stejnojmenné filmové trilogii, která režisérovi Georgi Lucasovi zajistila nehynoucí slávu. Vykresluje prostředí sci-fi vesmírného světa v „kdysi dávno v předaleké galaxii“, ve kterém lidé žijí v ohromném Galaktickém Impériu s mnoha mimozemskými rasami a roboty (neboli droidy). Světem se prolíná mystická „Síla“ připomínající magii, kterou se snaží ovládnout a využít dva soupeřící řády: dobří rytíři Jedi a zlí Sithové. Příběhy se točí kolem epického zápolení rebelů, hrdinných pašeráků a rytířů Jedi proti diktátorskému a zdánlivě všemocnému Impériu.

Dnes je Star Wars je světoznámá frančíza filmů, knih, her počítačových i stolních a miriády dalších produktů. Tento „svět“ používáme ke sdružení všech produktů, ať už samostatných RPG her, nebo dílčích rozšíření, zasazených do tohoto fikčního univerza.

Designér

Související produkty

Průměrné hodnocení Název Vydáno Typ obsahu Kategorie Jazyk
0
Fate Star Wars 2016 RPG hra Kompletní pravidla Fate pro hraní ve Star Wars (s dalšími odkazy a designovými poznámkami) Čeština
5
Hodnota
100.00
Star Wars: Force and Destiny 2015 RPG hra RPG z prostředí Star Wars
5
Hodnota
100.00
Star Wars: Age of Rebellion 2014 RPG hra RPG z prostředí Star Wars
5
Hodnota
100.00
Star Wars: Edge of the Empire 2013 RPG hra RPG z prostředí Star Wars
3
Hodnota
60.00
Star Wars Roleplaying Game (Saga Edition) 2007 RPG hra Světelné meče, droidi, vesmírné stíhačky a ještě mnohem víc v napínavé hře z prostředí Star Wars.
5
Hodnota
100.00
Star Wars Roleplaying Game (WEG Edition) 1987 RPG hra Legendárne RPG zo sveta Star Wars