Shore of Dreams

Vložil(a) Markus dne 09.05.2020, 21:01
2
Průměr: 2 (1 hlas)
2018
Krátké dobrodružství na orientálně laděném ostrově točící se kolem majitelky hostince

Vyprávějí se příběhy o obrovském pokladu, který piráti pohřbili blízko Mlžného útesu v Chultu, ale nikdy jej nevyzvedli. Mnoho lidí mluví o velikém bohatství, ale jen málo z nich je ochotno pro něj riskovat. Místní mluví o hostinci Pobřeží snů, přívětivém místě a ideálním výchozím bodu pro odvážné dobrodruhy, než se vydají vstříc svému pátrání. I když je přesná poloha pokladu neznámá, říká se, že majitelka hostince Pobřeží snů má nějaké stopy, ale nikdy není nic tak jednoduché, jak se zdá.

17stránkové dobrodružství Pobřeží snů je vás zavede do vesničky Jokotoro na orientálně laděném ostrově, kde u mola kotví korakly, rybáři opravují loďky před bambusovými chýšemi a míchají se tu cestovatelé z celého světa.

Kategorie produktu

Externí recenze a shrnutí

Zpátky do dungeonu Markus Recenze: Pobřeží snů

2

Dobrodružství s bizarní zápletkou, kterou nechci spoilovat, ale strašně mě rozčilovala. Nenápaditý railroad, hráči si chvíli pokecají v hospodě, pak si zabojují v minijeskyni o asi pěti místnostech a je konec. Ačkoli je to deklarováno pro postavy na 5. až 7. úrovni, je to tak fádní a nenápadité, že bych to nehrál ani s družinou na 1. úrovni. To dobrodružství je určitě funkční, jen je takové... nijaké?

Celá recenze tady