Malady of Kings (D&D 5e)

Vložil(a) HeadShot dne 14. 05. 2023, 07:32
0
Bez hodnocení
2019
Dobrodružství o zabránění zlému čaroději dostat se do Moře snů

Královna Vivienne, manželka Svatého Luthera, boha snů, zemřela, ale za svým manželem jsem nedostala. Od té doby její duch bloudí chodbami krypty s názvem Friden Anhohe. Je na hrdinech, aby místo našli a zlomili kletbu. Ale nejsou jediní, kdo královnu hledá. Zlý čaroděj se dozvěděl o její kletbě a chce se tímto způsobem dostat do Moře snů, říše Svatého Luthera. Protože pokud je královna Vivienne zakletá, Svatý Luther je zranitelný. 

The Malady od Kings je dobrodružství od Troll Lord Games pro družinu o 4-8 hráčů vyšších úrovní v D&D 5e nebo Castles & Crusades. Dobrodružství je rozděleno do tří částí. Nejdřív hráči prozkoumají starou kryptu, poté je čeká cesta do mýtické říše Moře snů a na závěr se vydají na velkou výpravu na hrad Sv. Luthera na ostrově Zmaru (Isle of Blight). Dobrodružství se odehrává ve světě Aihrde od Troll Lord Games, ale lze přesunout do jakéhokoli prostředí. 

Dobrodružství je druhým dílem v sérii S.

Původně vyšlo v roce 2010 pro Castles & Crusades jako třetí díl v sérii S: Malady of Kings (C&C), ale až na konverzi herních statistik a odlišnou obálku je verze identická.

Jde o rozšíření a revizi starší verze, The Malady of Kings (2001) pro d20.

Určeno po hru
Kategorie produktu
Svět
Vydavatel