Lektvar z Laumspuru

Vložil(a) Perthorn dne 27.06.2020, 20:22
4
Průměr: 3.8 (6 hlasů)
2018
Stealth akce s parádním zvratem

Postavy dorazí do města Milford, kde je kontaktuje muž, jménem Valerian. Ten nabídne družině pohádkovou odměnu, pokud se jim podaří dostat do budovy místního alchymistického cechu. Nemá bohužel informace o tom, jak je budova zajištěna. Rovnou družině řekne, že průnik bude velmi obtížný a budova bude dozajista plná nebezpečných pastí.

Lektvar z Laumspuru je krátké ale úderné dobrodružství plné akce a překvapení.

Určeno po hru
Kategorie produktu

2

Dobrodružství ničím nevybočující z řady dalších průměrných a podprůměrných kusů volně dostupných na webu.

Jestli hledáte něco, čím bezpracně zaplácnete jeden večer s vaší skupinou, nejste na správném místě, protože ačkoliv je Lektvar z Laumspuru místy až zbytečně ukecaný (obzvlášt kapitola s pozadím příběhu je na dvouhodinové dobrodružství nekonečně dlouhá), spoustu věcí si stejně nakonec budete muset vymyslet sami, protože co se týče hratelného obsahu je text velmi strohý.

5

Jedno z nejlepších dobrodružství, které jsem PJoval. Jde o krátký ale a zapamatovatelný příběh. Družina má jen omezený čas na to, zjistit co nejvíce informací o velké budově alchymistického cechu, než se vydají co možno nejtišeji do jeho útrob.

Dobrodružství je možné vést více způsoby, moje družina už na začátku odmítla zadavateli úkolu pomoct. Nakonec se jim však o něm nepodařilo nic podezřelého zjistit a zastavili se za ním o den později, o to měli méně času a o to byla celá akce více tísnivá. Bezpečnostní mechanismy a precizní hlídání cechu připomínalo zábavný akční heist z útrob kasina.