GURPS Time Travel Adventures

Vložil(a) Passingby dne
0
Bez hodnocení
1992
Tři dobrodružství pro cestovatele časem

GURPS Time Travel Adventures je sborník tří dobrodružství pro GURPS Time Travel (1991), herní prostředí zaměřené na cestování časem a alternativními historiemi. Kniha má celkem 128 stran.

  • Titanic!: Agenti jsou posláni do roku 1912, aby zabránili Stopkařům – konkurenční skupině z jiné alternativní historie (nebo budoucnosti?) – zachránit pasažéry odsouzené k záhubě. Protože jestli cestující přežijí, nepřítel je použije proti nim. Má to jen jeden háček: než loď narazí na osudnou ledovou kru, agenti nesmí do průběhu událostí nijak zasáhnout... a po nárazu musejí vše stihnout dřív, než se loď potopí.
  • A Nile Elation: Dobrodružství se odehrává po náhlé změně historie. Velká pyramida v Gíze byla v roce 1973 zničena jadernou bombou! Za tím jsou určitě Stopkaři, ale kdy tam bombu nastražili a jaktože si toho nikdo nevšimnul? Aby agenti mohli plán překazit, musejí se vydat na tři různá místa v dějinách, která od sebe dělí tisíciletí.
  • Soulburner: Agenti Nekonečné policie jsou posláni do alternativní historie Země, kde koexistují magie i moderní věda, aby zachránili uvíznutého kolegu. Přitom se musejí utkat s démonickými narkobarony a Silami Temnoty.
Určeno po hru
Kategorie produktu