Gamma World Player's Handbook

Vložil(a) Iam Passingby dne 07. 05. 2022, 21:07
0
Zatím nehodnoceno
2003
Šestá verze hry Gamma World, tentokrát jako doplněk pro d20 Modern – příručka pro hráče

V pořadí už šestá verze Gamma Worldu, tentokrát nikoli jako samostatná hra, ale jako rozšíření a herní svět pro hru d20 Modern.

Okolo roku 2100 si lidstvo osvojilo různé technologie, které z něj učinilo bezmála bohy. Harddech (robotika, nanotechnologie...), soultech (umělá inteligence) a biotech (genová manipulace, biopočítače...) se dostaly do body, kdy bylo skoro všechno možné. Dokud nepřišla apokalypsa. Teď, o mnoho let později, hráči představují lidi a mutanty v troskách zaniklého světa.

Tato 246stránková příručka herního světa je určená k použití s pravidly d20 Modern, potažmo jinou variantou systému d20. Mutace vysvětluje nanotechnologiemi. Podobně jako 5. edice Gamma Worldu (2000) zavrhla gonzo mišmaš a je stylizovaná do „drsnějšího“ a „realističtějšího“ tónu. Svět je v této edici výrazně přepracovaný a s předchozími tituly z rodiny Gamma World moc společného nemá.

Celou sérii této pomyslné „šesté edice“ Gamma Worldu tvoří 3 základní příručky a další 3 rozšíření. Základní příručky jsou:

  • Gamma World Player's Handbook (2003)
  • Gamma World Game Master's Guide (2004)
  • Gamma World Machines and Mutants (2005)

Podrobnosti viz série Gamma World (6e).

Určeno po hru
Kategorie produktu