Forbidden Lands (základní sada)

Vložil(a) Markus dne 21. 08. 2020, 18:48
5
Průměr: 5 (1 hlas)
2018
Krabice se dvěma základními příručkami, mapou světa a drobnými doplňky

Základní sada pro „retro“ hru na hrdiny Forbidden Lands (v českém překladu Zapovězené země), která představuje nové pojetí klasických fantasy her na hrdiny. V tomto sandboxovém survivalovém RPG nehrajete hrdiny, kteří se vypravují plnit úkoly určované někým jiným – naopak, jste tuláci a ničemové odhodlaní zapsat se do historie prokletého světa. Budete objevovat ztracené hrobky, bojovat s ukrutnými příšerami, bloudit divočinou, a pokud se toho dožijete, možná si i vybudujete a budete bránit svou vlastní tvrz.

Obsah základní krabice:

  • Průvodce hráče. Obsahuje pravidla pro rychlou tvorbu postav, nelítostný boj, smrtící magii, nebezpečné cestování a budování vaší vlastní tvrze – to vše snadno přenosné i do jiných herních světů.
  • Příručka Vypravěče. Obsahuje pestrý a podrobný popis herního světa Zapovězených zemí, rozsáhlý ilustrovaný bestiář, početná náhodná setkání a tři kompletní dobrodružná místa.
  • Brožurka Legendy a dobrodruzi, která vám pomůže dobarvit si postavy a vdechnout jim osobitost.
  • Velká barevná mapa, díky níž můžete Zapovězené země prozkoumávat, jak uznáte za vhodné, hex po hexu.
  • List samolepek s dobrodružnými místy a náhrobky, s jejichž pomocí proměníte herní mapu v žijící, nadčasový záznam svých dobrodružství.

Poznámka: Tato anotace slouží k hodnocení základní krabice a příruček, např. jejich technického provedení, srozumitelnosti, užitečnosti atd. Pokud chcete hodnotit celou hru Zapovězené země, přidejte prosím komentář pod anotaci hry Zapovězené země, nikoli sem pod anotaci příruček.

Kategorie produktu

Překlad

Přeložený název Přeloženo Seřadit vzestupně Překladatel Vydavatel Jazyk překladu
Zapovězené země (základní sada) 2020 Jiří „Markus“ Petrů Mytago Čeština Odkaz