Dead Light and Other Dark Turns

Vložil(a) Markus dne 10. 02. 2021, 23:40
3
Průměr: 3 (1 hlas)
2019
Dvojice hororových dobrodružství odehrávajících se na silnicích 20. let

Díky rozmachu automobilismu ve 20. letech 20. století už lidé nebyli při cestování do vzdálených míst odkázaní jen ne železnici. Těm, kteří ti relativní luxus automobilů mohli dovolit, přinesla rapidně se rozšiřující dálniční síť USA příležitost cestovat a navštěvovat nová místa. Jenomže nová síť znamenala i to, že cizí lidé začali pronikat na dosud izolovaná, odlehlá místa. Jaká nebezpečí číhají na nic netušící cestovatele podél zapadlých silnic a okresek?

Sborník dvou dobrodružství odehrávajících se v okolí silnic:

  • Dead Light, starší scénář původně z roku 2013. Nahodilé setkání s rozrušenou mladou ženou zavede vyšetřovatele na místo zločinu.
  • Saturnine Chalice, nový scénář poprvé publikovaný v tomto sborníku. Vyšetřovatelům se rozbije automobil, ale když se vypraví pro pomoc, octnou se v domě, kde nic není tak, jak se zdá.
Kategorie produktu
Vydavatel

Obsahuje tyto produkty

Průměrné hodnocení Název Vydáno Kategorie Jazyk
2
Průměr: 2 (1 hlas)
Hodnota
40.00
Saturnine Chalice 2019 Dobrodružství Hororová epizoda během cesty
4
Průměr: 4 (3 hlasů)
Hodnota
80.00
Dead Light
Vražedné světlo
2013 Dobrodružství Krátké dobrodružství na silnici v bouřce nedaleko Arkhamu Čeština

3

Příručka, která obsahuje dvě dobrodružství na podobné téma - zastávka na cestě, která se zkomplikuje hororovým zážitkem.

  • První - Dead light - je skvělé, odsýpající dobrodružství, které buduje atmosféru a dává hráčům prostor i slušný zážitek. Tu rozhodně doporučuji k zahrání - ale je možné je sehnat i samostatně, takže kvůli němu není třeba kupovat celý sborník.
  • Druhé - Saturnine chalice - rušivě skáče mezi žánry hororu a jednoduché šifrovačky/pátračky a krom občasných světlých místo v podobě zajímavých hororových momentů se jinak těžkopádně vleček závěrečnému odhalení "jak to bylo doopravdy".

Krom zmiňovaných dvou kompletních dobrodružství sborník ještě obsahuje 4 náměty na podobné výplňovky na cestu. Kdyby se polovina stran věnovaná vatě v Saturnine chalice věnovala většímu rozpracování těchto 4 nápadů, příručka by byla mnohem přínosnější.