Conspiracy X (1e)

Conspiracy X (1e)

Vložil(a) KDolecek dne 25.03.2021, 12:10
0
Zatím nehodnoceno
1996
Hra na agenty supertajné organizace, která má za cíl udržet v tajnosti všechno o čem veřejnost nemá vědět.

Na Zemi se toho děje spoustu, o čem se v novinách nedočtete. Mimozemštané existují a létající talíře krouží kolem Země. Právě teď vás možná někdo sleduje svým vnitřním zrakem, a pokud uvidí něco, co se mu nebude líbit, dá echo svému kolegovi, specialistovi na zastavování srdce silou mysli. Na Zemi přežívají civilizace mnohem starší než ta naše. Na Zemi přežívají civilizace mnohem starší, než ta naše rasa, když už o tom mluvíme. Právě teď několik svatých koná zázraky - a mnohem víc upírů a vlkodlaků vyráží na lov. A někdo to musí všechno utajit.

Hráči se ujímají role agentů Aegis, organizace dedikované udržování tajemství nad určitými skutečnostmi a událostmi. Kromě své náležitosti k Aegis má každá postava také svůj archetyp a svou domovskou organizaci, ze které se k Aegis dostala (CIA, MKULTRA...). Mechanicky se skládá z atributů, dovedností a tréninků (specifické dovednosti a charakteristiky postavy).

Druhá úroveň je management základny. Každá buňka Aegis má svou základnu, ze které dohlíží na přidělené území. Hráči si mohou svou základnu vystavět a umístit do ní speciální místnosti, vybavení a personál, vše se svými vlastními mechanickými efekty.

Pro hody používá 2k6, pro psychické schopnosti pak Zenerovy karty.

Conspiracy X v v první edici pod Edizioni 3d6, v druhé pod New Millennium Entertainment a až poté přešlo pod Eden Studious.

Vydavatel
The website encountered an unexpected error. Please try again later.
Error: Call to a member function id() on string in Drupal\statistics_counter\EventSubscriber\StatisticsCounterSubscriber::updateStatistics() (line 41 of modules/statistics_counter/src/EventSubscriber/StatisticsCounterSubscriber.php).