Ardanský rituál

Vložil(a) KDolecek dne 16. 03. 2021, 18:31
5
Průměr: 5 (1 hlas)
1999
Dobrodružství pro Dračí doupě s démonickým rituálem k překažení a pannou k záchraně

Některé věci jsou příliš strašné na to, abychom je mohli uvidět a zůstat lidmi. Některé bytosti jsou příliš mocné na to, abychom se s nimi mohli setkat a přežít. V pevnosti Ardan je obojí. A přesto se tam postavy vydají, aby překazily rituál, který obnoví moc knížete temnot Zaarona. Obětována má být nevinná panna z jejíhož těla získá nejvyšší uctívač černých sil nové mládí.

Ardanský rituál je rozsáhlá jeskyně pro Dračí Doupě. Obsahuje krátký popis okolí Ardanské tvrze, náhodná setkání ve hvozdu a detailní popis pevnosti i s podzemím. 

Určeno po hru
Kategorie produktu
Autoři
Vydavatel

5

Krom zbytečné zastávky v Suronu (hráče zaujala kostra velkého ještěra strašně chtěli zjistit co se tam stalo, takže dělám pre-quel) je to super dobrodružství. Od odměny po motivaci, trochu je zbytečné zmiňovat knihu která je v Oronu, několik dní cesty od úkolu takže když dorazí od Oronu bude po dívce a Zaaron bude silný. 

Hráli jsme v systému Dračí Hlídka a až na jedno úmrtí se celkem dařilo. Zaaron byl bohužel skoro hned mrtvý protože nestihl nic zakouzlit a během kola dostal ránu od bomby, pak hodil hraničář kritiku a pak druhá bomba ho dodělala anižby přišel pořádně na kolo. Za to upír byl v podzemí úspěšnější a zaživa vyndal hráči srdce z hrudi (taky kritika).

Celkově je to dobrý příběh, hezdé dodatky ale hráči ne vždy rádi rekvizity co musí číst a tak je jednoduší popsat o co jde.

Trochu jsem nepochopil význam hádanky se stromem. Vypustili jsme a nebyl žádný rozdíl.

Trochu mi to připomíná zkrácený Keep on the Borderlands, z civilizace jdou do divočiny a do dungeonu