Heroes of Magnamund / Hrdinové Magnamundu

Vložil(a) Markus dne 01. 04. 2022, 16:08
5
Průměr: 4.7 (3 hlasů)
2016
Rozšíření přinášející nové možnosti postav pro hru Lone Wolf

Heroes of Magnamund, v českém překladu publikované Hrdinové Magnamundu, je rozšíření pro Dobrodružnou hru Lone Wolf. Zatímco základní hra umožňuje hrát za postavy rytířů Kai ze Sommerlundu, toto rozšíření přináší možnosti pro sestavení pestré škály jiných postav, od noodnických záškodníků z Durenoru a dessijských čarodějů po bukanýry ze Shadaki. Na 144 stránkách přináší nové rysy, schopnosti, dovednosti, archetypy a vybavení.

Kategorie produktu

Překlad

Přeložený název Přeloženo Seřadit vzestupně Překladatel Vydavatel Jazyk překladu
Hrdinové Magnamundu 2022 Petra Pixová, David Pixa Mytago Čeština Odkaz

5

Opravdu se mi líbí věcnost příručky, nápady a rozšíření které dodá družině správnou pestrost.

Trochu tím upadá ten pocit že jsou všichni z řádu Kai a naskýtá se tak otázka jako u jiných fantasy her na hrdina a to "Jak se dali dohromady a co je spojuje" ale zlo vždy spojí dobré lidi k sobě (protentokrát nemyslím mutace ani sešívání).

Vřele doporučuji znalcům, mě jenž je méně znalý je velký booom a budu si muset víc počíst kdo je vlastně kdo a odkud.

5

Bez tohoto rozšíření si nedokáži představit hrát v LWAG kampaň.
S tímto si troufnu na expedici v Kalte, průzkum Velké poušti i vojenské tažení v Boru.
Nová povolání, systém libivolné tvorby povolání,... prostě vše, co potřebujete ke hře. (krom bestií, ale...)

4

Rozšiřující příručka k RPG hře Lone Wolf. Zatímco hlavní modul je sám o sobě plně dostačující pro začátečníky a mladší hráče, s tímto rozšířením hra již dává větší smysl i pro ostatní. Hrdinové Magnamundu přidávají k rytířům řádu Kai další různé archetypy, ale hlavně i pravidla pro tvorbu vlastního dobrodruha podle svých preferencí. Což je pro mě velké plus. Nenechte se ovšem plést, pořád jde o tu samou, mechanicky velmi přístupnou hru. Obsahem je kniha na 5 hvězdiček, ovšem dávám 4, protože lepená vazba nevypadá, že vydrží delší dobu. Což je škoda, protože se nejedná o levnou knihu. Ale chápu, že Lone Wolf není levná licence a okruh fanoušků RPG hry bude u nás omezený.

Finální verdikt: velmi dobrá koupě.