Into the Borderlands (OAR)

Vložil(a) Markus dne 28.07.2021, 17:25
0
Zatím nehodnoceno
2018
Remake dvou známých začátečnických dobrodružství ze začátků D&D

Osamělá tvrz je poslední baštou Dobra, marně se snažící udržet síly Chaosu na uzdě. Zlo je však všude – číhá v temných jeskyních, zatuchlých bažinách i pochmurných lesích. Se silami Dobra se střetávají tlupy krvežíznivých loupežníků a nelítostné kmeny nelidských tvorů. Pohraničí skrývá mnohá pozoruhodná místa i příležitosti k získání slávy, prestiže a bohatství. Stejně hojná jsou však nebezpečenstva, rizika a výzvy pro každého, kdo se odváží vypravit se do divočiny.

Série Original Adventures Reincarnated přináší přetisky legendárních dobrodružství pro staré edice D&D a jejich revize v konverzi pro pátou edici.

Kniha OAR1: Into the Borderlands obsahuje kvalitní skeny dvou starých dobrodružství, In Search of the Unknown a Keep on the Borderlands v původní podobě. Druhá část knihy pak obsahuje jejich remake a rozšíření pro D&D 5e, nazvané „Into the Borderlands“. Nové dobrodružství, určené pro postavy 1. až 3. úrovně, spojuje obě předchozí do jedné mapy založené na Keep on the Borderlands (druhé dobrodružství v ní zaujímá místo dříve nezmapované jeskyně „Caves of the Unknown“) a zároveň dopracovává „polotovarovou“ jeskyni z In Search of the Unknown – dokonce předkládá několik možných verzí, ze kterých si GM může vybrat.

Svět
Kategorie produktu
Vydavatel

Obsahuje tyto produkty

Průměrné hodnocení Název Vydáno Kategorie Jazyk
4
Hodnota
66.67
Keep on the Borderlands, the 1980 Dobrodružství Kultovní dobrodružství odehrávající se v pevnosti, jeskyních chaosu a jejich okolí.
0
In Search of the Unknown 1979 Dobrodružství Začátečnická jeskyně jako polotovar – do hotové mapy si GM umístí příšery a poklady