Herní noc - RPG román

Překlad humorného fantasy románu inspirovaného RPG hrami a napsaného Johnem Nexem vydává na pokračování webová stránka D20 v kostce.

Dvanáct tisíc let staré poslání bude už už dokončeno. Proroctví budou naplněna. Prastaré hádanky zodpovězeny. Legendární zla přemožena a podstata vesmíru odhalena. Vše, co je potřeba, je skupina mocných dobrodruhů, aby se o to postarala.

Naneštěstí pro místní, někteří z bohů získali osobní zaujetí pro osudy těchto hrdinských dobrodruhů. Nyní vede každý z nich jednu z postav k závěru jejich epické pouti. Tedy, pokud se právě nehandrkují mezi sebou, nevrážejí si kudly do zad, nenechávají věci náhodou vybuchnout nebo neodmítají hrát podle pravidel a neproměňují výtvor Otce všehomíra v maglajz svými přízemními hádkami. Fantasy klišé, bezdůvodné boje a zbytečné hody kostkou.

Pokud jste si mysleli, že vaše herní skupina už nemůže být horší, Herní noc vám ukáže, jak špatné mohou věci být, když se tlupa rozpustilých božstev rozhodne, že bude hrát. A nebesa nám pomáhej.