Trail of the Sea Demon

Vložil(a) Markus dne 13. 08. 2022, 21:39
0
Bez hodnocení
2020
Sborník tří dobrodružství ve weird fantasy velkoměstě točících se kolem záhadné církve

„Chrám stojí na opuštěném náměstí odnepaměti. Je součástí města, ale nevede k němu žádná ulice ani ulička. Jen ti, kdo počkají v určeném čase, se můžou vypravit na pouť do stínů a snů a kráčet novými cestami ztichlým potemělým městem...“

32stránkový sborník tří menších městských dobrodružství pro postavy na 3. až 5. úrovni v žánru weird fantasy. Všechna se točí okolo jistého záhadného náboženství a skrytých cest, které k němu ve spletitém fantastickém městě vedou. Dají se vložit do každé pochmurné fantasy metropole a organicky začlenit do běžící kampaně. Jsou to:

  • The House of Rogat Demazien: Záhadný sochař a mág odjel z města a jeho dům v Žebrácké čtvrti je nestřežen. Jaká tajemství skrývá a kam vedou? 37 popsaných lokací.
  • Temple of the Sea Demon: Kdesi ve městě čeká ukrytý chrám. Kdo obelstí tajemné kněží i magické strážce a získá jeho poklady navzdory hněvu Mořského démona? 19 popsaných lokací.
  • Shadow Court: Bizarní tržnice pochybných kupců s exotickým zbožím, kde za každým rohem číhá lest. A tam opuštěná zahradní svatyně, kterou noc co noc navštěvují záhadné osoby. 20 popsaných lokací + kupci.

Dobrodružství původně vyšla v časopise Fight On! a tady jsou prezentována v revidované a rozšířené podobě.

Kategorie produktu
Vydavatel