Soutěž o nejlepší postavu

Soutěž o nejlepší postavu 2008 (aktualizováno 2. ledna: bonus pro vítěze)

Napsal uživatel Markus dne 22.12.2008, 20:23

Diskuzní server RPGforum.cz ve spolupráci s časopisem Drakkar vyhlašuje další ročník soutěže o nejlepší postavu. V jejím průběhu se utkáte s mnohými jinými hráči, kteří stejně jako vy budou tvořit postavu v libovolném systému a herním světě, ovšem s jedním společným cílem – soustředit se na co nejlepší „osobní příběh“. Odměnou za účast je samozřejmě dobrý pocit ze společné zábavy, nicméně vítěz od nás obdrží jako bonus i nové stolní RPG World of Warcraft od nakladatelství White Wolf a ilustraci dle vlastního výběru od Ecthelionů.

Vyhlášení výsledků Soutěže o nejlepší postavu 2008

Napsal uživatel Markus dne 02.02.2009, 19:49

Dvouměsíční běh s vyhlašováním soutěže, psaním postav, jejich hodnocením a v poslední řadě i počítáním čísel je konečně za námi. Soutěž o nejlepší postavu, opožděný ročník 2008, se nadobro uzavírá. A v mnohém nás překvapila.

Súťaž Najzaujímavejšia RPG postava 2007 - Vyhodnotenie

Napsal uživatel crowen dne 11.12.2007, 23:33

Vyhodnotenie súťaže o Najzaujímavejšiu RPG postavu. Kto vyhral PC RPG Zaklínača?Tak a konečne tu máme vyhodnotenie súťaže. Dúfal som že sa zúčastní viac ľudí, ale na nultý ročník to mohlo byť aj horšie. Dostali sme 10 postáv od 8 súťažiacich, výsledné poradie (viď pravidlá bodovania v zadaní súťaže) je nasledovné:

Vyhrajte Příběhy Impéria v Soutěži o nejlepší postavu 2009

Napsal uživatel Markus dne 02.11.2009, 17:59

RPG Fórum se spolupráci s Fantasy obchodem vyhlašuje v pořadí třetí ročník Soutěže o nejlepší postavu. Jako již tradičně, i letos bude vaším úkolem vytvořit co nejzajímavější postavu v libovolné RPG hře. Aby soutěž byla zajímavější, pro ročník 2009 jsme pro vás připravili trojici motivů, z nichž alespoň jeden byste měli do své postavy zapracovat. Všechny postavy poté zveřejníme ve slušivém sborníku a vítěz soutěže od nás získá výtisk zbrusu nové české RPG hry Příběhy Impéria!

Soutěž probíhá do konce listopadu / novembera, přesné instrukce najdete ke konci článku.

Vyhodnocení soutěže o nejlepší postavu 2009

Napsal uživatel Markus dne 10.01.2010, 00:28

Do letošního ročníku soutěže o nejlepší postavu nám přišlo 17 postav, jedna zajímavější než druhá. Soutěžícím tímto děkujeme a zároveň gratulujeme výherci, který si odnesl Příběhy Impéria. Všech 17 postav nyní zveřejňujeme v přehledném sborníku, doplněné navíc i o komentáře porotců a rady do další tvorby. Doufáme, že pro vás sborník bude inspirací a že si z něj odnesete četné náměty do hry.

Pro stažení sborníku klikněte na "Číst dál".