Ashen Stars

Vložil(a) Sirien dne 09.08.2020, 15:13
0
Zatím nehodnoceno
2011
Space opera v níž snadno najdete svůj oblíbený SF seriál, od Star treku po Babylon 5

Pátá hra systému GUMSHOE, která vás zavede do vzdálené budoucnosti, v níž se Svaz spojeneckých ras a planet snaží znovuvybudovat ve válce ztracenou slávu. Ashen Stars jsou "moderním, temnějším a drsnějším rebootem kdysi oblíbeného, optimistického SF seriálu, který nikdy nebyl". Obsahují všechny klasické SF klišé, díky kterým fanouškům žánru připadají od první chvíle povědomé. Ať už jste fanouškem Star treku, Babylonu 5, Farscape, Orville, Killjoys či čehokoliv dalšího, Ashen Stars jsou hra pro vás!

Postavy v Ashen Stars jsou nájemnými vymahateli zákona, kteří se snaží udržet pořádek a řád civilizace ve válkou zničeném vesmíru snažícím se najít cestu zpět ke slávě. Čelí přitom zločincům, oportunistům, mimozemským hrozbám a mnoha různým záhadám, které hranice neznámého skrývají.

GUMSHOE je slavný a průlomový systém pro hraní detektivních a vyšetřovacích her, který ale výborně zapadá do klasického SF žánru, v němž postavy doletí do nového místa, v němž střetnou nečekanou záhadu - ať už se tato týká inteligentních ras či vědecko-fantastických fenoménů.

Systém
Designér
Vydavatel

Externí recenze a shrnutí

Produkty pro tuto hru

Průměrné hodnocení Název Vydáno Kategorie Jazyk
0
Terra Nova 2012 Dobrodružství Samostatné dobrodružství pro Ashen stars odehrávající se na dopravní lodi, kterou potkala katastrofa
0
Dead Rock Seven 2011 Dobrodružství Čtyři excelentní příběhy pro Ashen Stars (nebo jinou SF detektivní hru)