RPG Kuchyně 2011: vyhlášení výsledků

Vložil(a) jonka dne 16.05.2011, 06:34

Ve spolupráci s nakladatelstvím Altar a internetovým obchodem fantasyobchod.cz je mi potěšením vyhlásit po týdnech hodnocení, hraní a komentování výsledky letošní RPG Kuchyně. Do letošní Kuchyně přišlo magických devět příspěvků a je potřeba říci, že co do pestrosti byla mimořádně plodná. Bez dalších průtahů, tady tedy jsou výsledky, na kterých se letos porota shodla.

 

(Stáhnout sborník s hodnocením)

Vítězem hlavní soutěže RPG Kuchyně 2011 se stává hra Zkazky od autora zyt.

Zkazky zaujaly porotu popisem zajímavého prostředí, ve kterém se hra odehrává, i poněkud netradičním pojetí vyprávěcí hry, kdy skupina dobrodruhů vypráví svému posluchači historky ze svých cest, přičemž se předhánějí v popisech a soupeří o přízeň posluchače, který určí, čí verze příběhu byla uvěřitelnější a tedy pravdivá. K tomu se přidaly nápadité mechaniky a vhodně využité ingredience.

Vítěz získává 50% slevu na koupi chystaného revampu legendární hry, Dračího Doupěte II od nakladatelství Altar, jehož výtisk bude podepsán a věnován autory.
Gratulujeme vítězi!

 

Další ocenění ve vedlejších kategoriích získali

Nejzábavnější nebo nejzajímavější prostředí nebo zápletka
Zkazky - zyt

Nejlépe podaná pravidla
Zrození řádu - boubaque

Nejzajímavější nebo inovativní myšlenka
Imagin(aryn)ation - Kelton

Cena sympatie za neotřelý nápad nebo výjimečné úsilí
Tajomný Albion - Crowen

V doprovodné soutěži o co nejpřesnější určení slov, které byly použity pro vyhledání obrázků ingrediencí na internetu zvítězil Tindo. Ač jediný účastník, uhádl i tak přesně většinu slov použitých pro vyhledávání a k ostatním se velmi přiblížil. Vítěz získává slevu 300kč na nákup v internetovém obchodě fanasyobchod.cz. Gratulujeme!

 

Všem účastníkům gratulujeme a budeme se těšit zase v příštím roce. Pro podrobnější výsledky a komentáře shlédněte přiložený Sborník právě skončeného ročníku.

 

Za porotcovský tým ve složení jonka, Peekay vám přeje příjemné čtení a hraní

jonka