Šest dnů na šestihran

Vložil(a) Nordoslav dne 29. 06. 2023, 23:00
0
Bez hodnocení
2023
Sborník sedmi unikátních lokací - hexů vytvořených v rámci tvůrčí výzvy.

Šest dnů na šestihran je sborník sedmi dobrodružných lokací – hexů – snadno začlenitelných do libovolného fantasy světa, které sedm tvůrců stvořilo během šesti dnů. Objevte stromy obtěžkané rukami, tajemnou hrobku uprostřed jezera nebo opuštěnou skleněnou věž. Lokace ve sborníku:

  • Čortovo oko: Město nevědomky těží lasturu obřího monstra. Tvora ale umírá a jeho smrt bude znamenat i smrt celého kraje. (Autor: Jelenthefreeone)
  • Dveře v lese: Na mezidimenzionální univerzitě se děje něco divného. Studenti i učitelé mizí, grimoáry a magické symboly se přemisťují. Pomoci by mohl záhadný školník, nikdo o něm ale nikdy neslyšel. (Autor: Bořivoj)
  • Nebeský pilíř: Kněžka Sabrina plánuje obětovat svůj život ohni, aby navrátila život náčelníkově synu. Čáry a oheň na posvátné půdě ale prý nepřinesou nic dobrého… (Autor: Vladimír „Lacrot“ Sattran)
  • Pláň tisíce rukou: Jen díky záhadné hudbě mohou kaktusovité rukostromy dávat své morbidní plody. Pro sadaře jsou zdrojem obživy, pro kultisty jsou objektem víry a pro léčitele znamenají naději. Dokážou se mezi sebou domluvit nebo vše skončí krví a slzami? (Autor: Radunamlejn)
  • Skleněná věž: Prokletá siréna našla útočiště v kraji bez duchů. Její bezpečí ale znamená uvěznění jiného. Kdo si zaslouží život v míru a kdo ne? (Autor: Šárka Kašparová)
  • Strom snů: Utrpení silvarijské bardky vězní ty, kdo bezcílně bloumají životem. (Autor: Ondřej „Archimedesfort1“ Valášek)
  • Yunkamachova hrobka: Hrobka uprostřed jezera rafinovaně střežená stromy, dřevožravými mlži a prokletým kostlivcem. (Autor: Martin „Ota“ Klepsa)
Kategorie produktu
Vydavatel