Bliss Stage

Vložil(a) rpgforum dne 22. 02. 2021, 18:26
0
Bez hodnocení
2007
Hra o lásce a sexu v kůži teenagerů, kteří zachraňují svět před mimozemskou invazí

Bliss stage je RPG o teenagerech, kteří bojují proti mimozemské invazi coby piloti obřích robotů vyrobených z lásky přeměněné ve zbraň. Je to hra o lásce, o válce a budoucnosti lidstva. Obsahuje spoustu sexu.

Svět si domyslí sami hráči, ale základ stojí na představě, že bez jakéhokoli předchozího varování na lidstvo zaútočili neznámí nepřátelé ze snů a způsobili, že téměř všichni starší 20 let upadli do hlubokého spánku, ze kterého je nebylo možné nijak probudit. O rok později začali přeživší napadat neznámí nepřátelé v podobě gigantických humanoidních postav. Nicméně během následujících sedmi let se skupině přeživších vedených jedním z dospělých, který zůstal naživu, podařilo postavit zařízení umožňující napadnout útočníky v jejich vlastním světě. Tak začíná bitva o znovudobytí země.

Hra je o vztazích mezi jednotlivými členy skupiny odporu, které se hroutí, jelikož zařízení sloužící k boji proti útočníkům jsou poháněná mezilidskými vztahy. Systém je postavený tak, že se umírá hodně a často, což celkové depresivní atmosféře ještě víc nepomáhá. Moc se v něm nehází.

Vydavatel