AGON

Diskuzní sekce věnovaná konkrétním RPG hrám, příručkám a produktům, jako jsou třeba Dračí Doupě, Fate nebo třeba Dungeons and Dragons.
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Kontaktovat uživatele:

AGON

Příspěvek od Markus » 20. 1. 2009, 22:10

AGON
(anotace)
Obrázek

V této hře se stanete hrdinou řeckých legend... tedy, v této hře se budete snažit stát se hrdinou řeckých legend. Hráče čekají boje s nestvůrami, úkoly bohů a přátelské vzájemné soupeření. Za to vše mohou postavy získat body slávy, které určují, jak silná je jejich legenda a jak dlouho přetrvá. A nejlepší samozřejmě může být jen jeden.Hra má jednoduchá pravidla k řešení konfliktů využívající několika druhů kostek. Vypravěč (antagonista) má v této hře především roli nahravače, který podporuje vzájemné soupření hrdinů.

(text napsal Conlai)

Aljen
Kontaktovat uživatele:

Re: AGON

Příspěvek od Aljen » 21. 1. 2009, 11:07

Mnoo ... ono rozpravac v tejto hre ani nie je na to aby nahraval ...
on sa snazi postavy uplne co najviac dodrbat. Ma na to threat tokeny za ktore nakupi potvory a vykombinuje nejakeho hnusneho bosa na koniec. Cim viac potom pocas hry postavy mangluje tak ziska dalsie tokeny - tie mina na kupenie nepriatelov do konfliktov a na specialne vlastnosti.
Ma specialny sheet kde si zaznamenava kolko threat tokenov mu zostalo na konci ostrova a je priamo povedane ze cim ich ma viac tym je proste lepsi GM :D

Agon je hodne kompetitivna hra a to nielen medzi hrdinami (ktori vsak ked je zle drzia obvykle spolu) ale hlavne medzi GMom a hracmi.
System does mother
Hram Sógarda v Dungeon World kampani PbP
Nemas s kym hrat? Chces vyskusat iny RPG system a tvoja parta to odmieta? Pozri sem!

Pieta
sofistikovaný troll
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pieta » 23. 1. 2009, 00:50

Aljen píše:Agon je hodne kompetitivna hra a to nielen medzi hrdinami (ktori vsak ked je zle drzia obvykle spolu) ale hlavne medzi GMom a hracmi.
Docela by mě zajímalo srovnání Agonu a Rune.
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.

Conlai
Správce rozbitých snů; Moderátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Conlai » 23. 1. 2009, 07:54

Pieta: Rune moc neznám, ale v jedné recenzi Agonu jsem zahlédl povzdechnutí, že když vyměníš řeky za vikingy, může být Agon dost dobře tím, čím mohla být Rune...

Peekay
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peekay » 23. 1. 2009, 10:33

Mne sa osobne strasne paci konverzia AGONu na Shadowrun (z pera samotneho autora, Johna Harpera)
Obrázek

"Ve světě DrDII je mnoho mísat, která jsou plná démovů."
- Pieta

"When I became a man I put away childish things, including the fear of childishness and the desire to be very grown up."– C. S. Lewis

Pieta
sofistikovaný troll
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pieta » 23. 1. 2009, 22:34

Conlai píše:Pieta: Rune moc neznám, ale v jedné recenzi Agonu jsem zahlédl povzdechnutí, že když vyměníš řeky za vikingy, může být Agon dost dobře tím, čím mohla být Rune...
Já znám Rune, ale nevím, čím mohla být, takže zase netuším, která bije. (:
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.

Odpovědět

Zpět na „Hry, systémy, světy“