RPG Kuchyně 2011 je nadohled

Napsal uživatel jonka dne 13.02.2011, 14:57

Máme tady přelom zimy a jara a to znamená jediné, RPG Kuchyně je opět tady!

RPG Kuchyně je tak trochu bláznivá soutěž, kdy soutěžící-kuchtíci mají za úkol vytvořit během dvou týdnů hratelnou podobu stolní RPG hry. Aby se jim lépe vařilo, tak jim porotci-gurmáni připravují ingredience, kterými se soutěžící budou inspirovat a na jejichž základě mají hru vytvořit.

Toužili jste někdy napsat vlastní hru? Pak toto by mohla být soutěž pro vás! Účastnit se jí totiž může kdokoliv, kdo má jen trochu tvůrčího ducha.

Podrobná pravidla budou k dispozici při zadání soutěže 18. února, ale už nyní se můžete podívat, jak probíhala Kuchyně v předcházejících ročnících.

2010 - zadání - vyhodnocení

2009 - zadání - vyhodnocení

2008 - zadání - vyhodnocení

 

Tvůrčí fáze, tedy doba, po kterou máte jako soutěžící čas napsat a odeslat vlastní hru, začne vyhlášením ingrediencí v pátek 18.února/februára a skončí o 14 dní později v neděli 6.března/marca. Pak bude asi měsíc čas na to, hry zhodnotit a taky si je vyzkoušet a napsat z nich dojmy.

K tomu, abyste měli z tvorby dobrý pocit a získali představu, kudy se vydat, vám bude pomáhat komunita spolusoutěžících bratří kuchtíků, jejímiž členy se stanete, jakmile hru odešlete. Letošní ročník totiž není jen o tom mít nápad a hru vytvořit, ale je i tom, co následuje, tedy o zpětné vazbě ostatních, a o tom, jak vaši hru vylepšovat a vybrousit ji k vaší nejlepší spokojenosti tím, že si ji taky zahrajete.

Co z toho? Získáte zkušenost s tvorbou her v krátkém čase a na základě zvoleného zadání. Získáte zpětnou vazbu od ostatních kolegů. A v neposlední řadě zde bude i cena pro vítěze, kterou věnuje do soutěže fantasyobchod.cz.

  • Zaujala vás soutěž, ale nejste si jisti, protože nemáte dostatek zkušeností nebo jste ještě žádnou hru nevytvořili?
  • Necítíte se na tvorbu vlastní hry, ale rádi byste se účastnili a pomohli ostatním svým komentářem?
  • Nerozumíte něčemu v zadání, nebo byste potřebovali ze začátku poradit?

Zaregistrujte se na RPG Foru a diskutujte s námi a s ostatními účastníky. Náš kolektiv, ve kterém je mnoho tvůrců, kteří se účastnili Kuchyně v předcházejících ročnících, přičemž někteří z nich mají i dokonce zkušenosti s publikováním vlastní hry, vám bude ochotně k dispozici a rádi vám poradí. Máte-li chuť, určitě to zkuste, v první řadě jsme jednou začínali všichni a v druhé řadě jde hlavně o zábavu a radost z tvorby a byla by škoda nevyužít příležitost.

  • Necítíte se na účast ve tvorbě, ale přesto rádi soutěžíte?

Pak je tady letos pro vás připravena doprovodná soutěž, pro kterou nepotřebujete nic jiného než trochu představivosti, fantazie a soutěživého ducha.

Rádi vás uvítáme mezi sebe, rádi poznáme nové tváře. Buďte vítáni do světa, kde hry nemají hranice, buďte vítáni do RPG Kuchyně 2011!