RPG Kuchyně již brzy na vašem RPG Fóru!

Vložil(a) boubaque dne 10.02.2015, 20:51

RPG Kuchyně je soutěž ve tvorbě RPG her, inspirovaná zahraničním vzorem GameChef. Porota gurmánů připraví sadu ingrediencí, jakýchsi klíčových slov či různých pokynů. Ingredience se poté v předem ohlášený den uveřejní a soutěžící kuchtíci mají něco přes dva týdny na to, aby s jejich pomocí uvařili krátkou, leč hratelnou RPG hru. Výsledky bývají rozmanité, bláznivé, inspirativní a někdy dokonce i velmi zábavné. (Rozklikněte pro více informací.)

Ingredience pro RPG Kuchyni 2015 budou zveřejněny o půlnoci mezi 20. a 21. únorem/februárem, soutěž pak potrvá do půlnoci v neděli 8. března/marca.

Ingredience mohou nabírat různých podob a nikdo samozřejmě až do posledního okamžiku netuší, jaké budou. Obvykle je k dispozici sada klíčových slov, z nichž si musíte několik vybrat a jakýmkoliv způsobem je zakomponovat do své hry. Za sedm let existence soutěže se však už objevily jako ingredience třeba i přísloví nebo obrázky. K těmto ingrediencím se pak často přidávají i nějaké doplňující podmínky či omezení.

Podrobná pravidla a systém hodnocení porotou budou zveřejněny společně s ingrediencemi, ale zřejmě nebudou příliš odlišná od těch loňských.

Pokud máte nějaké otázky nebo se prostě jen nemůžete dočkat a chcete se podělit o svoje nadšení, srdečně vás zveme do diskuse o letošním ročníku RPGK.