Překlad stránek do AJ

Diskuze k Romikovým stránkám, věnovaným převevším Dračímu doupěti +;
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Překlad stránek do AJ

Příspěvek od zrzavec »

Zdravím,

Objevil se návrh, o překladu stránek do Aj. Já jsem pro, jako i část družiny, která se ktomu vyjádřila. Máme velkou výhodu, je mezi námi Naoki. Tudíž, práce mohou v klidu začít.

Toto téma bych rád viděl pro dohodu, kdo co bude dělat a jaké texty půjdou. Já se pokusím postarat o programing. Konečně se chystám odstranit ty prokleté rámce.

Nicméě, Paulo, chceš být koordinátor tohoto projektu? Co ty na to?
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
Naoki
Příspěvky: 5466
Registrován: 2. 10. 2006, 21:04

Příspěvek od Naoki »

Tak koordinátor je moc velký slovo. Spíš to berte tak že se můžete přeze mě domluvit které části byste chtěli přeložit, popř. korigovat, či jenom upozornit na nějakou tu chybičku.

Zatím počitám s tím že bych začal s překladem sekce "Hráči" a následně bych se vrhl na příběhy postav. Pokud mi někdo chce pomoc s tou či onou sekci stačí říct a rozumně se domluvíme :wink:
It is often the case that those who strongly advocate for social causes are driven less by a feeling of compassion towards the poor and weak, but more by a feeling of hate towards the rich and powerful.
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zrzavec »

Pomohu, vezmu si na starosti nějaké hráče. Ty můžeš také. Klidně si to rozdělíme, ty udělej sudé (nebo liché) a já to druhé.

Musím se nejdřív trošku zacvičit, poslední léta překládám pouze z aj do čj. Obráceně je to trošičku složitější. Sekce hráči mi přijde nejjednodušší.
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
Goran
Don Quijote
Příspěvky: 3390
Registrován: 2. 5. 2006, 12:58
Bydliště: Litoměřice/Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goran »

Zatím slibuji přeložení příběhů svých postav (Theo a Mečlav); po jejich dokončení třeba přeložím něco dalšího.
Nejsem trouba, ale snažím se a s pomocí Boží se jím brzy stanu!

R.I.P.
Zamčeno

Zpět na „Stránky RomiKovy družiny“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti