[neúplné] Vampire the Masquerade

Sekce rozpracovaných překladů, které se nedočkaly dokončení. Možná se jich někdo někdy ujme a dotáhne je, aby spatřily světlo světa? Nebo je jim souzeno věčně dlít v limbu? Nedokončené překlady nezadáváme do databáze RPG, dokud nebudou hotové.
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Re: [neúplné] Vampire the Masquerade

Příspěvek od Markus »

A nemyslíš náhodou Requiem, ne Masquerade? Našel jsem na disku nějaký tvůj překlad a nahrál jsem ho sem do prvního příspěvku.
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8895
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Re: [neúplné] Vampire the Masquerade

Příspěvek od sirien »

Markus: vykopávání tlejících mrtvol je dost nemorální.

Překlad s princema měst a nadpisama v Comic Sans MS ve Wordu... nuke ti from the orbit, it's the only way to be sure. ;)
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
York
Příspěvky: 17447
Registrován: 24. 2. 2012, 17:31

Re: [neúplné] Vampire the Masquerade

Příspěvek od York »

Princové jsou fajn.
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8895
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Re: [neúplné] Vampire the Masquerade

Příspěvek od sirien »

Když neumíš ani anglicky, ani česky a nemáš vkus, ale chceš bejt frikulín, tak určitě.
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
smrq
Příspěvky: 2558
Registrován: 6. 2. 2006, 10:16
Bydliště: Vsetín

Re: [neúplné] Vampire the Masquerade

Příspěvek od smrq »

Markusi, ne, VtR jsem na disku našel a mám ho. Ale moc děkuji za snahu.

Siriene, ten Word soubor nebyl finální, šlo o rozpracovaný text. Originální sazba byla taky rozdělaná, ale soubor již nemám. A co se týče překladového klíče, ten jsme tady na fóru domlouvali společně. Ty jsi byl jeden z nejaktivnějších účastníků. Takže jde svým způsobem i o tvé dítko. :) (Navíc jsem si téměř jistý, že jsme prince nepoužívali.)
Radim "Smrk" Trčálek
Dnes aktivně hrající Zapovězené země. Hotové a rozpracované dobrodružství:
Vražedné světlo Strach nad Kelpenem Kdo seje vítr
Překlady:
VtM 5V startovací sada, Vetřelec startovací sada, Rozbité příběhy-rychlý start
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8895
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Re: [neúplné] Vampire the Masquerade

Příspěvek od sirien »

jj, ta "diskuse" ke "klíči" mě občas budí ze spánku dodneška, měl sem to za příšerný tehdy a s časem se to nezlepšilo - jestli na tom mám nějakej podíl tak možná v tom že sem zastavil nejhorší zhůvěřilosti, ale k dobru sem tomu pomoct nezvládnul... euthanazie zapoměním mi pro věc přišla jako přiměřeně soucitný konec.
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Odpovědět

Zpět na „Opuštěné překlady“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host