Co si zahrajeme?

Jarní Slezina RPG Fóra proběhne v termínu 8. - 11. 6. Přijďte se slézt!
Zamčeno
Uživatelský avatar
Selhan
Moderátor
Příspěvky: 3812
Registrován: 2. 3. 2016, 13:33
Bydliště: Pankrác
Kontaktovat uživatele:

Co si zahrajeme?

Příspěvek od Selhan »

Diskuze k domlouvání, co bychom si mohli zahrát.

Momentálně probíhá první kolo - nadhoďte, co byste rádi vedli nebo hráli

Tabulka: https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... edit#gid=0
Toto všechno jsou jen nějaké mé naprosto subjektivní dojmy.
Uživatelský avatar
Antharon
Příspěvky: 6890
Registrován: 24. 10. 2007, 16:33
Bydliště: Šenkvice

Re: Co si zahrajeme?

Příspěvek od Antharon »

Selhan píše: 30. 5. 2023, 16:49 A nešel by teda tvůj dungeon přesunout na pátek třeba od jedenácti dopoledne do večera? Designové posedenie pak určitě nemusí začínat v šest, totiž
Designove posedenie podla mna netreba davat do slotov, to sa nejak zorganizuje samo
Moaaaar!!!! - [móur] - The provided level of material relevant to my interests is insufficient to meet my personal required needs.
Uživatelský avatar
York
Příspěvky: 17447
Registrován: 24. 2. 2012, 17:31

Re: Co si zahrajeme?

Příspěvek od York »

Selhan píše: 30. 5. 2023, 16:49 A nešel by teda tvůj dungeon přesunout na pátek třeba od jedenácti dopoledne
To nedávám, sorry.

Antharon píše: 30. 5. 2023, 17:01 To mate za to, ze sa organizujete uz takto dopredu. Ja sa pamatam, ze na straznej sa hry ponukali az na mieste...
Takhle to jsou sice trochu škatulata, hejbejte se, ale díky tomu se co nejvíc hráčů dostane na hry, o který maj zájem.
Za tento příspěvek děkují uživateli York:
Jezus
Jezus
Příspěvky: 2601
Registrován: 26. 1. 2018, 10:35
Bydliště: Brno

Re: Co si zahrajeme?

Příspěvek od Jezus »

Tak se škatulaty se počítá, za mě taky lepší se alespoň pokusit nějak naskládat ty hry, kde je nejvíc zájemců tak, aby to nějak vyšlo. Samozřejmě něco se dá vždycky doplňovat na místě (ostatně je vidět, že nemáme program pro všechny přítomné), ale rád bych se vyhnul absolutnímu chaosu.

Minule mě docela naštvalo, že jsem měl domluvené svitky a ty se posunuly, zrovna když jsem byl na nákupu, takže jsem se nemohl posunout s nimi... byl jsem na ně docela zvědavý :-) Podobně je opruz mít těžké dilema, na kterou ze dvou her, co je člověk fakt zvědavý, se přihlásit, protože se hrají zaráz, a pak vyplňovat odpoledne deskovkou, protože se nehraje nic zajímavého...
Antharon píše: 30. 5. 2023, 17:01 Designove posedenie podla mna netreba davat do slotov, to sa nejak zorganizuje samo
A nechcete si ho dát v neděli dopoledne? :-D Radši bych si zahrál Svitky večer, než ráno $D To samé platí případně pro Mothership...
Sarsaparillos píše: 30. 5. 2023, 16:10 Je tu něco, co byste si vy "čtvrtečníci" rádi zahráli? Že bychom prostě zkusili něco domluvit?

Já mohu dovézt a odvést Ironsworn, Blades in the Dark, Apocalypse World a Polaris.

Z feniksovy nabídky bych zkusil třeba zas 2400.

Apocalypse World? :think: Možná i tu 2400, ale z obrázků mám pocit, že bych před tím musel někde sehnat trávu :D

Jinak ještě můžeme zkusit tu moji "vesnickou" pohanskou fantasy, o kterou projevil zájem Vitus (i když mám pocit, že ten by si taky chtěl zahrát skoro všecko :-D ).
Uživatelský avatar
York
Příspěvky: 17447
Registrován: 24. 2. 2012, 17:31

Re: Co si zahrajeme?

Příspěvek od York »

Jezus píše: 31. 5. 2023, 00:20 A nechcete si ho dát v neděli dopoledne?
Už zase to sprostý slovo! Radši jsem ti ho vyzmizíkoval ;)
Za tento příspěvek děkují uživateli York:
Jezus
Uživatelský avatar
fenikso
Příspěvky: 792
Registrován: 11. 10. 2009, 10:58
Bydliště: Brno

Re: Co si zahrajeme?

Příspěvek od fenikso »

Jezus píše: 31. 5. 2023, 00:20 Možná i tu 2400, ale z obrázků mám pocit, že bych před tím musel někde sehnat trávu :D
A to jsi viděl které obrázky? :D

2400 můžu nabídnout v podstatě kdykoli, je to vcelku bezpřípravová záležitost. Navíc je to modulární, a lo-fi sci-fi odstín se dá nekombinovat podle chuti – od seriózní po WTF 8).
Uživatelský avatar
fenikso
Příspěvky: 792
Registrován: 11. 10. 2009, 10:58
Bydliště: Brno

Re: Co si zahrajeme?

Příspěvek od fenikso »

No mě by taky zajímalo, kdy plánujete hrát věci, na které jsem se napsal :-)=.

Liminal Horror a Ironsworn: Starforged! Ať vím, jestli se s tím ještě počítá.
Uživatelský avatar
Selhan
Moderátor
Příspěvky: 3812
Registrován: 2. 3. 2016, 13:33
Bydliště: Pankrác
Kontaktovat uživatele:

Re: Co si zahrajeme?

Příspěvek od Selhan »

Na Ironsworn jste se napsali dva hráči, a s Nordem přijíždějícím až v pátek se to určitě nestihne. Liminal horror by šel hrát ve čtvrtek nebo v pátek, jestli všichni přijedete ve čtvrtek.
Toto všechno jsou jen nějaké mé naprosto subjektivní dojmy.
Jezus
Příspěvky: 2601
Registrován: 26. 1. 2018, 10:35
Bydliště: Brno

Re: Co si zahrajeme?

Příspěvek od Jezus »

fenikso: To víš, s Kinovým příjezdem v "asi jo" se věci na čtvrteční večer špatně plánují :-D Ale doufám, že to nakonec vyjde, horror se nejlíp hraje večer :-)

Jinak kdyby náhodou nakonec to vaše designové plkání nebylo v pátek večír a chtělo se vám to Starforged hrát, asi bych se přidal - sci-fi bych si docela vyzkoušel :-)
fenikso píše: 2. 6. 2023, 11:29 A to jsi viděl které obrázky? :D
Stačil ten první, na který vedl ten odkaz :-)

Obrázek

Samozřejmě chápu, že je to modulární, tenhle si například říká o nějaké houbičky :-D

Obrázek

Nicméně tenhle... tenhle bych si klidně zahrál (cyberpunk mám rád), ale neříkej mi, že si neříká o tu trávu :-D
Obrázek
fenikso píše: 2. 6. 2023, 11:29 Navíc je to modulární, a lo-fi sci-fi odstín se dá nekombinovat podle chuti – od seriózní po WTF .
A podporují to nějak pravidla nebo je to zase "jaké si to uděláš, takové to máš OSR"? :-)
Uživatelský avatar
fenikso
Příspěvky: 792
Registrován: 11. 10. 2009, 10:58
Bydliště: Brno

Re: Co si zahrajeme?

Příspěvek od fenikso »

Jezus píše: 2. 6. 2023, 15:52 Stačil ten první, na který vedl ten odkaz :-)
...
Samozřejmě chápu, že je to modulární, tenhle si například říká o nějaké houbičky :-D
Ale jo, máš pravdu. Já se tak dlouho dívám na ty černobílé výtisky, co mám, že si už nepamatuju, že to má takovou ujetou barevnou paletu :D.
Jezus píše: 2. 6. 2023, 15:52 A podporují to nějak pravidla nebo je to zase "jaké si to uděláš, takové to máš OSR"? :-)
Podporují, v rámci možností. Modul jsou dvě A4ky kompresovaného textu a fluffu. Vesměs tvorbou / výběrem postav, případně jedním dvěma pravidly navíc, prostředím, vybavením... Třeba – Cosmic Highway, Inner System Blues, Orbital Decay – jsou tak nějak "normální". ALT, Exiles, Battle Moon, Data Loss – spíše WTF.

My jsme začali hrát Exiles jako "jednorázovku" a vznikla z toho kampaň, co jsme překlopili do Cosmic Highway. Takže máme space-truckers hru, kde postavy jsou: kolonie parazitických nanobotů, ex-gladiátor s kybernetickou rukou, ještěrka z druhé strany galaxie, která umí absorbovat nemoci, psionik a obchodnice s hvězdným prachem. A všichni utekli z planety v karanténě. Well...
Uživatelský avatar
kin
Warden
Příspěvky: 919
Registrován: 31. 7. 2006, 23:00
Bydliště: Pilsen
Kontaktovat uživatele:

Re: Co si zahrajeme?

Příspěvek od kin »

Fenikso, Jesuz: já se nedával ani do toho "Rozpisu aktivit", ale koukám že jsem tam už na čtvrtek... :D
Aktuálně brutálně přemýšlím, zda-li pojedu. Chci. I to volno tam mám. Ale za měsíc a půl se stěhuji za prací mimo ČR, takže aktuálně řeším dost věcí a přemýšlím jestli ten konec týnde/víkend nepotřebuji spíš na jiné aktivity. Takže se rozhodnu tak ve středu/ve čtvrtek?
OSR - Open-world Survival horroR
Survive, Save, Solve ...pick two
Uživatelský avatar
York
Příspěvky: 17447
Registrován: 24. 2. 2012, 17:31

Re: Co si zahrajeme?

Příspěvek od York »

kin píše: 5. 6. 2023, 14:06 Aktuálně brutálně přemýšlím, zda-li pojedu. Chci. I to volno tam mám. Ale za měsíc a půl se stěhuji za prací mimo ČR, takže aktuálně řeším dost věcí a přemýšlím jestli ten konec týnde/víkend nepotřebuji spíš na jiné aktivity. Takže se rozhodnu tak ve středu/ve čtvrtek?
Žádný rozmejšlení, s tebou se rozhodně chci potkat! :naughty:
Za tento příspěvek děkují uživateli York:
Vitus
Uživatelský avatar
KDolecek
Příspěvky: 921
Registrován: 2. 11. 2008, 18:38

Re: Co si zahrajeme?

Příspěvek od KDolecek »

Na čtvrtek večer nabízím Night Witches oneshot Pashkovskaya Nocturne.
Uživatelský avatar
kin
Warden
Příspěvky: 919
Registrován: 31. 7. 2006, 23:00
Bydliště: Pilsen
Kontaktovat uživatele:

Re: Co si zahrajeme?

Příspěvek od kin »

York píše: 5. 6. 2023, 14:24
kin píše: 5. 6. 2023, 14:06 Aktuálně brutálně přemýšlím, zda-li pojedu. Chci. I to volno tam mám. Ale za měsíc a půl se stěhuji za prací mimo ČR, takže aktuálně řeším dost věcí a přemýšlím jestli ten konec týnde/víkend nepotřebuji spíš na jiné aktivity. Takže se rozhodnu tak ve středu/ve čtvrtek?
Žádný rozmejšlení, s tebou se rozhodně chci potkat! :naughty:
:oops:
No, jako měl bych, protože pak se pár let skoro určitě neukážu (pokud nezačnete dělat online Sleziny) :D
Za tento příspěvek děkují uživateli kin:
Vitus
OSR - Open-world Survival horroR
Survive, Save, Solve ...pick two
Uživatelský avatar
York
Příspěvky: 17447
Registrován: 24. 2. 2012, 17:31

Re: Co si zahrajeme?

Příspěvek od York »

kin píše: 5. 6. 2023, 14:30 No, jako měl bych, protože pak se pár let skoro určitě neukážu
V tom případně hurá na slezinu, dokud můžeš!
Uživatelský avatar
komi
Příspěvky: 674
Registrován: 17. 8. 2012, 19:07

Re: Co si zahrajeme?

Příspěvek od komi »

Jej, já ten Liminal Horror ve čtvrtek určitě nestihnu, s Faskalem to bereme na slezinu zase poměrně netypickou cestou a to se může protáhnout do pozdních hodin. Takže buď mě vyhodit a nebo jiný den.
Zamčeno

Zpět na „Jarní Slezina 2023“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů